Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiam a 34. hétben született,3h...

Istvan8112 kérdése:

Fiam a 34. hétben született,3hete! 40cm-el és 1850grammal! Most a súlya 2380g és 46cm! Tejem nincs, tápkiegeszitővel etetem! Mikor vihetem ki a levegőre? Egyszerre kb 70-80 milit eszik! Csak alszik és eszik, olyan 2órankent! Nemsok az neki?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 2 héttel később született, kicsit hosszabb is volt, de ugyanilyen girnyó. 2 hetesen engedték haza a kórházból, és utána már simán sétáltattuk mózesben. Nincs túl meleg, szél se fúj annyira, tökéletes idő van! A 2 óránként evés simán belefér, a mennyiségekre már nem emlékszem, de én amúgy is szoptattam.

Szépen nő, ne aggódj! :)

2016. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most már ki lehet vinni levegőzni nyugodtan, bár eleinte ne túl sok időre. Az is jó, ha a picurka ölben van és úgy sétáltok egyet.

Kislányom is 34. hétre született éretlen tüdővel, mi csak 3 után jöhettünk haza a PIC-ről. A súlya nálunk is ilyen gyors tempóban nőtt, 3-4 hónaposan már nem is volt elmaradva az időre született babáktól. Hosszú hetekig Ő csak evett és aludt, ez miatt én is pánikoltam, de mondták, hogy természetes.

2016. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orrocskáját szivattatok neki vagy törültétek?A gyerekorvosunk szerint cspegtetni kell az orrocskàjàba ês kiszivni neki,de megkérdeztem egy másikat is,Ő pont azt mondta,hogy nemszabad egyiket sem,csak bekenni neki!Na most melyiknek hihetek?
2016. júl. 22. 04:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell szivatni/törülgetni az orrát?
2016. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha taknyos lenne, porszívóznám neki, mert teli orral nem lehet cumizni. Bekenni? Mivel? Minek?
2016. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az orvosnőnk igy mondta,hogy ilyen kicsiknél nemszabad szivni!Még csepegtetni sem!kaptunk valami csepegtetőt,amivel kenni kell a kisorrüregecskéit!sztem huülyeség,vagy inkabb orvosnőt kellene váltanunk
2016. júl. 22. 10:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!