Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az alábbi nevekrő...

Mit gondolsz az alábbi nevekről? Mi illik a családnévhez?

Figyelt kérdés

családnév: Potholicki


lány: Zorina, Eliza, Johanna


fiú: Barnabás (Barni tetszik), Levente, Balázs, Benett (Beni)


2016. júl. 21. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a családnév elég hosszú és furcsa, én keresztnévnek vmi rövidebbet, könnyen érthetőt választanék. Ezek közül Johanna és Balázs.
2016. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Lányok közül a Johanna, amúgy is szép név, jól hangzik a családnévvel is. A másik kettő, nem is tudom, furán cseng a családnévvel.


Fiúk közül a Levente, vagy Balázs, a Benett nekem amúgy sem tetszik, a Barnabással meg nem passzol a családnév. :)

2016. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Johanna és Barnabás vagy Balázs, a többi nem tetszik.
2016. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Johanna, Barnabás
2016. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eliza

Levente

2016. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Johanna

Levente

2016. júl. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Betu ***** válasza:
0%

Lâny: Zorina

Fiú: Benett az én kisfiamat is így hívjàk.😊 Szerintem ezek illenek a vezetéknévhez. A kisfiam vezetékneve is ilyen érdekes mint a tiétek és tök jól hangzik vele a Benett.

2016. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Benett egyetlen családnévhez se megy, főleg nem a különlegesebbekhez, de ha nektek az tetszik, adjátok azt, olyan úgyse lesz ami mindenkinek tetszik. Én például frászt kapok az olyan külföldi és nyakatekert nevektől mint a Benett vagy Zorina, én az egyszerű, letisztult neveket szeretem, de ha nektek ez tetszik, akkor ne foglalkozzatok mással. Ez három emberre tartozik, rád, a férjedre és a majdani gyereketekre, neki lesz joga egyedül megkérdőjelezni a döntéseteket. Bár én ezek közül még mindig a Johanna-Balázs párost favorizálom.
2016. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zorina, Balázs.
2016. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem adnék ehhez a kacifántos vezetéknévhez kacifántos vagy nehezebben érthető keresztnevet, így lánynevek körül max a Johanna de inkább egy Sára vagy Zita jellegűben gondolkodnék.

Fiúban Balázs.

2016. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!