Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a Fanni Johanna...

Nektek tetszik a Fanni Johanna név?

Figyelt kérdés
Mindenképpen 2 keresztnevet szeretnék és eddig nekem ez tetszik a legjobban. Nektek mi a véleményetek? Nyugodtan jöhetnek más nevek is.
2016. júl. 25. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
A Johanna nagyon nem tetszik, úgyhogy a Fannit választanám. Viszont azt is csak 10 éves korig tudom elképzelni, felnőttnek gyerekes név. Kiss Fanni ügyvédnő nem egy jó párosítás :)
2016. júl. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Johanna nagyon tetszett annak idején (de két vezetéknév van, így szóba se jöhetett a hosszú név ugye). A két keresztnévbe nem tudom sajnos magam beleélni, mert nem vagyunk katolikusok, de rövid vezetéknévhez illik mindkettő szerintem, amiket leírtál. A Fanni Johanna szerintem jobb, mint fordítva.
2016. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Fanni borzasztó gyerekes hangzású név, felnőttnek nem jó. A két név nagyon nem illik egymáshoz, amilyen játékos, habos-babos név a Fanni, olyan komoly, robosztus a Johanna. Egyazon személyre nekem együtt elképzelhetetlen, olyan skizoid. :)
2016. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Fanni nekem túl gyerekes, a Johanna nagyon szép. De a kettő együtt olyan mint valami mondóka Ciróka-maróka Fanni Johanna Abraka Dabra Hókusz Pókusz.
2016. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Fanni olyan nyafogós,nyafka név.A Johanna meg csak szimplán nem tetszik.
2016. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Fanni egyáltalán nem tetszik,és rengeteg is van belőle. Tucatnév lett. A Johanna tetszik, nagyon szép név. Én nem hallgatnék senkire a helyedben. Azt adnám, ami tetszik.
2016. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fanni hisztérika név, a Johanna tetszik.
2016. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahogy a kettő együtt nem...

Fanni nagyon kislányos, Johanna viszont komoly név. Szerintem.

Meg sok az a "n". A két hosszú nn olyan rímelőssé, nevetségessé teszi, mint ahogy egyik előttem válaszoló is írta.

Fanni nagyon gyakori, már-már túl "elcsépelt". A mi ovinkban (falusi, három csoporttal) minden csoportban van Fanni.

Johanna viszont csak egy és rajta kívül nem ism ismerek mást.


Johanna Éva

Johanna Flóra

Johanna Eszter

Johanna Dóra

Johanna Virág

2016. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fanni szerintem egyáltalán nem gyerekes, nekem nagyon tetszik! A Johanna nem annyira!
2022. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!