Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy tetszik a Johanna...

Nektek hogy tetszik a Johanna név? Ismertek ilyen nevű babákat, gyerekeket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Joó Annát ismertem, őt mindenki johannázta.

Nekem tetszik.

2013. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szűzies, ártatlan, középkori. Nem tetszik.
2013. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név. Lehet becézni pl. Hannának is.
2013. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 12 éves lányt ilyen névvel. Nekem kevésbé tetszik, nekem túl komoly, de nem is nekem kell tetszenie :-)
2013. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Egy huszonéves lányt ismerek, tudálékos, fontoskodó lány.
2013. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az unokahúgom Johanna. Olyan gyönyörű kislány és nagyon illik rá ez a név. Visszafogottan elegáns. Haninak becézik.
2013. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyereket nem, csak felnőttet. Meglepett, mert én is szűzies, ártatlan lányt képzeltem el Johannának, de az ismerős kifejezetten talpraesett, nagydumás nő. :)
2013. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy huszoneves not ismerek ilyen nevvel , aki mellesleg az orszag cedaja ... sajnos nem tudok tole elvonatkoztatni igy a nev sem tetszik.
2013. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy általános iskolai osztálytársamat hívták Johannának. Sajnos nem igazán szerette senki. Aztán persze 8.-ban már megsajnáltuk szegényt. Én sem igazán tudok elvonatkoztatni, tehát a név nekem sem tetszik. Inkább a Hanna vagy az Anna
2013. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen kislányt kedves lány de atol még a neve számomra semleges nem tudom hogy tetszik e vagy sem .max ritka .
2013. máj. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!