Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült lefogyni...

Kinek hogy sikerült lefogyni szülés után?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem de akkora a hasam mintha 3-4 hónapos terhes lennék! Nem hogy fogynek hizok! Kislányom meg szopik!
2016. júl. 25. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
en nem dietaztam mivel alig volt tejem...zabaltam mondhatni...viszont mellette tornaztam. figyeltem.ra hogy amennyi kaloriat beviszek, annyit minimum el is egessek. ennyi a titka. mozogni kell.
2016. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a szoptatás alatt nagyon sokat híztam. Másfél évig szopizott a babám. Aztán Elhagytam a cukrot , finom lisztet , kenyeret és szépen vissza fogytam. Elkezdtem tornázni is , az a formálódást segítette.
2016. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én nem tudtam szoptatni, most 7 hónapos a lányom. Én 27 kilót híztam, abból már lement 24. Mivel nem szoptattam tudtam diétázni meg sportolok is már amikor tudok :) Kb 6 hónap alatt ment le mert az első hónapban próbálkoztam hogy legyen tejem de nem sikerült, ugyhogy ezert elkezdtem diétázni. A hasam mondhatni szépen visszament, de a bőröm elég csúnyán megnyúlt sajnos. Neked is le fog menni, türelem, nem fog így maradni ne aggódj. Jó babázást:)
2016. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a fiam, amikorra már csak egy pici hasam maradt, olyan, mint aki bevacsorázott. Akkor felszívtam magam és elkezdtem sokat sétálni a gyerekkel egy nap, és lement.:) Én nem szoptattam, de a kajálásra nem figyelek úgy oda, hogy salátát eszem csak hússal. Egyébként szoptatás mellett is lehet sportolni, csak okosan kell.
2016. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a tornától abszolút nem volt kevesebb tejem... a saláta hús kombótól viszont igen..úgyhogy maradtam a pizzánál kalácsnál, de mellette heti háromszor négyszer tornáztam, és még ehhez jöttek a séták és az éjjeli ébredések.
2016. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti 1x baba-mama torna, minimum minden másnap 20 perc hulahopp, 50 haspres, plank, amennyit bírsz. Emellett én hordozom a babamat, így a gyerekkel rajtam sétáltam minden nap kilométereket. Most már 1 éves a lányom, kb 9 hónapos volt, mikor már teljesen a régi voltam. Bár nem hiztam sokat. Ja, és még mindig szoptatom, semmi gond nem volt a tornatol.
2016. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En szerncses alkat vagyok.

Most 4 hos a 3.67kiloval kezdtem,80al mentem szulni,70el jottem haza.2het mulva mar csak 66voltam.

Sosem figyeltem arra mit eszek,amit epp megkivanok,ha olyanom van lenyomok egy tabla csokit es egy zacsi chipset....

A 3 gyerek mellett persze megyek eleget.itthon is porgok egesz nap...

A pici 2hos koraig szopizott.de addigra en mar boven a regi voltam.

2016. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem ő a negyedik csemetém ugy hogy a napi kilóméterrel nincs baj ezért is félek hogyha ettől nem megy le akkor ...
2016. júl. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!