Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 évesen gyereket szülni egy...

18 évesen gyereket szülni egy instabil kapcsolatra? Egyenlő az öngyilkossággal?

Figyelt kérdés

Végzettség nélkül, segítség nélkül.


Tudom hogy hülyeség, de ti mit gondoltok erről?


2016. júl. 26. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Borzalmas ötlet. És most finoman fogalmaztam.
2016. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Határozottan igen!!
2016. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Csak annyit kérdeznék tőled: minek? Válaszold meg, ennyi.
2016. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele!


(ugye érzed az iróniát?)

2016. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted?Mert szerintem IGEN!
2016. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy felelőtlenség. Viszont az ismerőseim körében van egy pár akik még iskolába jártak mikor a lány terhes lett. Megtartották. Szülőknél laktak még akkor míg a srac befejezte a sulit,a lány estire járt. Azóta is nagyon szép kis család jól megvannak,már mindketten dolgoznak,külön családi házba költöztek,a kislány már ovis. Külső szemlélőként én úgy látom nagyon szép kis család lettek :)
2016. júl. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám, hogy kösd fel a nadrágodat, ha bevállalod.

Egyrészt azért, mert jó esélyed van egyedülálló anyaként élni, lehet már a szülésig se maradtok együtt.

Másrészt, mert gyerek mellett kell végzettséget szerezned, és saját lábra állnod.


Az sem mindegy, mennyire tudnak/akarnak támogatni a szüleid, lesz-e segítséged, (anyagilag is), és mik a terveid a jövőre nézve.


Én már nem leszek 18, szóval ebbe nem tudom úgy beleképzelni magam. De azt tudom, hogy ha a lányom 18 évesen úgy dönt, hogy meg fogja tartani a babát, akkor teljes mellszélességgel állnék oda, és bármiben támogatnám.

2016. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Segítség nélkül az. Egyáltalán így mire alapozod az életeteket? Miből fogtok élni és hol?

Ismerek olyat aki 19 évesen véletlen teherbe esett, de a szülei támogatták és volt legalább egy érettségije. De még így sem örültek neki a szülei nyilván. A sráccal még szülés előtt szétmentek. Most már 10 éves a gyerek, az anyuka meg azóta talált egy jól fizető állást, de mondom, ehhez az elején kellett a szülők segítsége.

2016. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!