Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Száva névről vélemények?

Száva névről vélemények?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nagyon szeretem. A kislányom második keresztneve Száva. Azért nem az első, mert féltem, hogy az elég konzeratív ízlésű család nem fog vele megbirkózni... Pedig még jobban is illene rá, mint az első neve, az túl királylányos, ő meg, nos, hát nem az. :D
2016. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Iker lányaim vannak: Száva, Szaffi, Szonja :)
2016. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán tetszik, de ettől függetlenül nem gáz név
2016. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kissé orosz névnek hat, de nem az elvileg.

Jules Verne (a magyar fordításokból ismert nevén: Verne Gyula) francia író Sándor Mátyás c . regényének nőalakja nyomán a magyarban női névként használatos.

Nem igazán lehet becézni, ami engem zavarna, de amúgy szép név. Viszont nem tudok elképzelni olyan magyar vezetéknevet, amihez illene.

2016. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Szása. Mása. Pont olyan idegen, mint a Kimberli.
2016. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt a nevet hallom, akkor mindig az a rettentő csúnya nő jut eszembe. A Sándor Mátyás lánya. Magáról a névről nincs véleményem, teljesen semleges, de a negatív élmény miatt biztos nem adnám a gyerekemnek.
2016. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szàva nekem inkább fiús név.


Nem akarlak megsérteni de szerintem fölösleges ilyen jellegű kérdést ki írni is .

Ugyanis ha csak 2 embert kérdezel is meg nem biztos hogy egy velemenyt adnak.

És ugye bár gondolom nem ez szerint fogsz nevet adni a gyerekednek hogy ezzen az oldalon mi a véleményunk .

Te gyereked és legyen ez a neve ha neked /nektek ez tetszik.

A más véleménye pedig ne számítson, és ne is bizonytalanitson el.

2016. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a folyó jut róla eszembe. Nem tetszik.
2016. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Szép hangzása, könnyű kimondani. Amúgy meg minden nevet lehet csúfolni. Ha valakit csúfolni akarnak, mindegy hogy Anna, Száva vagy Leokádia a neve. Akt meg nemakarnak csúfolni, azt nem is fogják, akármi is a neve.
2016. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!