Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez a vezetéknévhez milyen...

Ehhez a vezetéknévhez milyen keresztnév illene?

Figyelt kérdés
Azon kondolkodtam,ha majd gyerekem lesz,milyen keresztnév illene a " Zsuky " vezetéknévhez. Fiú illetve lány neveket is írhatnátok,megköszönném! :)

2016. aug. 4. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen valami hosszabb, pl Bernadett/Barnabás.
2016. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ehhez a vezeteknevhez szinte barmi passzol, tok jo!

Zsuky Áron, Bálint, Felícián, Botond, Noé

Zsuky Flóra, Petronella, Mira (ez a legjobb sztem hozzá)


Remelem, tudtam neked segíteni! :)

2016. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Én Fülöp vagyok,szerintem ez is illik a Zsukyhoz,csak nem szeretném majd a fiamnak is ugyan azt a nevet adni. Jöhetnek még nevek ;)
2016. aug. 4. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Fiuk kozul igy elsore a Mark es az Attila jutott eszembe, lanyok kozul pedig az Emese, az Emma, a Liliana es az Amalia jutott eszembe.
2016. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Minimum 3 szótagos nevet választanék hozzá, ami mássalhangzóval kezdődik.

Pl.:

Zsuky Boglárka

Zsuky Borbála

Zsuky Barbara

Zsuky Dorottya


Zsuky Alexander

Zsuky Domonkos

Zsuky Bertalan

Zsukx Barnabás


Amit elkerülnék azok a Zs betűs nevek pl. egy Zsuky Zselyke vagy Zsuky Fruzsina már túl sok lenne.

Illetve az I-vel kezdődő nevek sem jók pl. Zsuky Izabella teljesen nyökögős lesz a két i egymásmellettisége miatt.

2016. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem kérdezed meg Esztit, ő milyen nevet adna a gyereketeknek?
2016. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Bernadett, Dominika, Izabella, Kamilla, Liliána, Natália, Olívia, Patrícia, Szabina, Tamara, Veronika, Viktória.


Benedek, Dominik, Levente, Olivér.

2016. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiú: Zsuky Zsombor, Lóránd ,Dénes,Dániel

Lány: Zsuky Kinga,Leonóra,Rebeka,Hanga,Zsanna

2016. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zsuky Annabella, Bettina, Boróka, Cecília, Cipriána, Csilla, Daniella, Diána, Edina, Edit, Enid, Esztella, Fanni, Felícia, Fruzsina, Georgina, Hedvig, Jázmin, Kitti, Klaudia, Lídia, Lívia, Lujza, Melánia, Melinda, Noémi, Norina, Olívia, Petra, Rebeka, Réka, Sarolta, Szilvia, Tamara, Tímea, Titanilla, Valentina, Zselyke, Zsuzsanna


Zsuky Adrián, Ármin, Benjámin, Belizár, Botond, Ciprián, Dániel, Dávid, Emánuel, Eduárd, Felicián, Flórián, Gerjén, Henrik, Ignác, Jácint, Klodvig, Liviusz, Lukács, Marcell, Noel, Olivér, Patrik, Rókus, Salamon, Sámuel, Sándor, Simon, Szabolcs, Szilvió, Trisztán, Valentin, Zebulón, Zoárd, Zsolt

2016. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mi nem tartunk még ott sajnos...de nagyon tetszenek a ritka nevek,Többek között:

lány nevek: Küllikki,Miett,Leila,Luca,Linett,Lorina,Anelma,Ninett,Ariell

a,Beneditta,Bíboranna,mili,Latinka

fiú nevek: Izidor,Benett,Diegó,Celesztin,Rodrigó,Lándor,Flórián,Kriszti

án,Borisz,Marcell,Miron,Lionel,Frederik

neked melyek tetszenek esetleg ezek közül, vagy a ritka, különleges nevek közül?

2016. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!