Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névválasztás: Agrippína,...

Névválasztás: Agrippína, Damajanti, Frangipáni, Hieronima, Jokébed, Küllikki, Markéta, Poppea, Szaraszvati, Tertullia, Uljána vagy Vrindávani?

Figyelt kérdés

Mind anyakönyvvezető lánynév.


Beszólásokat nem kérek, azért mert nem olyan elterjedtek, még ugyanúgy jó hangzásúak. Külföldön egy Csenge vagy egy Réka is ugyanennyire szokatlan.



2016. aug. 5. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%

Jó, értem, nem szólok bele a döntésedbe, a tiéd 100%ban, úgy nevezed el, ahogy neked tetszik, de gondolj bele, hogy bemutatkozik:

-Varga Jokébed vagyok

Vagy esetleg

Dr. Végh Agrippína.


Én értem az egyéniséget, de őszintén, te melyik nevet viselnéd?

2016. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim válasza:
100%
Szegény gyerek...
2016. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
Kanadában élünk, itt valószínűleg ugyanannyira lenne csak furcsa, mint pl egy Hajnalka.
2016. aug. 5. 12:46
 4/76 anonim ***** válasza:
100%
Szàmomra túl idegen mind.Nem tudnèk vàlasztni.De kívànok nektek jó egészséget hisz az a legfontosabb.:)
2016. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
95%

ami a legjobban megy a vezetéknévhez.

ezek amúgy milyen eredetű nevek? nem kötekedek csak kiváncsi vagyok.

ezek közül én a Damajanti-t és a Poppea-t választanám talán

2016. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
98%

Akkor esteleg ne magyar fórumon kérdezd mert ezek a nevek ne haragudj de vállalhatatlanok! 😂

Én megbüntetném azt a szülöt aki ilyen névvel nyomorítja a gyereke életét!

2016. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarok bunkónak tűnni, de ha Kanadában éltek, akkor miért magyar oldalon kérdezed, hogy nevezd el a gyerekedet?

Kérdésre válaszolva, nekem nem tetszenek, de nem azért, mert szokatlanak, hanem, mert túlbonyolítottak és röhejesen kimondhatatlanok. Vannak ám egyszerű, de különleges nevek is. :) De ez csak egyéni vélemény.

2016. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
100%
de ha a Réka is ugyanilyen fura/egyedi külföldön, akkor miért nem adtok neki hagyományosabb nevet, vagy legalább kevésbé nyelvtörőt? ki se tudom őket mondani...tutira nem adnám egyiket sem, pedig nem választottam egyik lányomnak sem tucat nevet, nem vagyok az egyediség ellen, de azért ez túlzás, főleg ha külföldön éltek, egy kanadainak egy Beáta vagy egy Eszter legalább olyan szép, mint egy Vrindávani
2016. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%
Véleményt kértél, úgyhogy vállald fel. Szörnyű név mind. Ha már ennyire nincs ötletetek és csak arra mentek, hogy szerintetek különleges, mások szerint idétlen neve legyen a gyereknek, akkor próbáljátok meg a vezetéknévvel összehangolva kiválasztani valamelyik kevésbé idióta nevet. Egyébként az is gond, hogy nagyon hosszú nevek. Ne akard, hogy utáljon a saját gyereked és várja, a nagykorúságát, hogy végre megváltoztathassa a nevét.
2016. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

Vezetéknév: Wyatt.

Férjem nem tud magyarul, és ahogy a magyar utónévkönyvet lapozgattuk, ezek tetszettek neki. Meglepődtem 😀


De mivel az első nevét én választom, ezért a középső nevet ő szeretné.


Grace ...... Wyatt

2016. aug. 5. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!