Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok születendő kisfiato...

Ti adnátok születendő kisfiatoknak a Frodó nevet? Mit gondoltok, mennyire vállalható, viselhető név?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 11:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem cuki név, vállalható és viselhető. Manapság a Gyulákat, Leventéket, Józsikat szivatjuk. A Frodo az cool.
2016. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ismerős kisfiú ikerpárt hívtuk mindig Frodónak és Samunak, mert nagyon hasonlítottak Elijah Wood-ra. :D

Persze ez csak becenév volt, nem szívattuk őket vele, de nem lehetett nem észrevenni a hasonlóságot, ráadásul még kisebbek voltak és így alacsonyabbak is a többieknél.

De nem ez volt a rendes nevük, azt nem is tudom...


Ilyen nevet nem választanék, de semmilyen más ismert fantasy vagy egyéb film karakterének a nevét sem. Egész életében hallgathatja majd, hogy "tényleg úgy hívnak mint a Gyűrűk urában a hobbitot?" és minden más Gyűrűk urás utalás, ugratás, vicc végig fogja kísérni az életét. Ez nem is kell, hogy cikizés legyen, anélkül is baromi fárasztó lehet.

2016. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A gyűrűk ura elég híres könyv/film. Szerintem soha nem fogják elfelejteni. Ennél jobban nem lehet kicseszni egy gyerekkel.......kivéve ha tényleg a Gandalf nevet kapja. Az ilyen szülő azt hiszi vicces?
2016. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Mindenki olyan nevet ad a gyermekének, amilyen nevet akar.

Ismerek egy hölgyet, Jolánból felnőttként Tímea lett. Tehát semmi gond, mikor még a vezetéknevet is lehet módosítani. A művésznevekről már nem is beszélve.

Egyébként meg van egy régi mondás a vakarózásról! :-)

2016. nov. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hahaha ezen a Fehér Gandalfon jót nevettem, köszi :D

de nem, én sem adnék ilyen és ehhez hasonló nevet. és azért a Frodó nem hiszem h 'gyakori' név lesz 5 év múlva, tekintve, hogy még a top 100ban sincs benne jelenleg (és ezt úgy nézd, hogy a Brájen meg a Gellért benne vannak)

2016. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24-es, ez vicces, én pont most adtam le a Tímeát, 10 év rákészülés után. De mondjuk a Jolán helyett még mindig inkább azt válaszottam volna :D
2016. nov. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!