Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki sok évig vágyakozott...

Aki sok évig vágyakozott gyerekre mielőtt sikerült volna, és úgy érezte így lesz teljes az élete, annak tényleg így lett? Olyan lett az élete, amilyenre vágyott?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk igen.
2016. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk en "realistan" vagyakoztam, tudtam, h szulonek lenni nehez, de szep feladat :-)
2016. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem.nem tudtam hogy ennyire helyhez leszek kötve.hogy már nincs olyan hogy külföldre menni dolgozni ki-be és bnőkkel sem tudok leülni és a szorakozást, kikapcsolódást is el lehet felejteni vagy végig azon aggodsz minden rendbrn van e addig a gyermekkel.

Meg stb

2016. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vetélésem és küzdelmes terhességem volt. Nagyon akartuk ezt a gyereket. Álmomban nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz. Nem éjszakázunk, ketten a férjemmel mindent megoldunk. Nekem ez egy utazás a magunk és a gyerek személyiségének megismerésére, pedig nem vagyok egy spirituális alkat. Szeretem, az életem nem volt sosem rossz, de erre tényleg nem számítottam.:)
2016. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sokára sikerült, spontán jött össze 7 év után. Azért írok ide mert visszatérek majd hogy válaszoljak ha megszületett...stb. :)

Remélem, hogy csupa jóval fogok beszámolni!


Kb. Január elejére várjuk!


18 hkm

2016. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!