Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vettetek utazóágyat otthonr...

Ti vettetek utazóágyat otthonra, vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

2 szintes családi házban lakunk, a hálószobánk és a baba szobája az emeleten van, a földszinten pedig a konyha,étkező,nappali. Eszembe jutott, hogy jó volna egy utazóágy a délutáni alváshoz, mert amíg alszik a pici szem előtt lenne pl. a nappaliban, én pedig nyugodtan tudnám a dolgom végezni a konyhában. Még nem született meg a kislányom, így elméleti a kérdés, hogy egyáltalán milyen alvó lesz, meg hol szeret majd aludni, hogyan még kérdéses. :) Ti vettetek utazóágyat otthoni használatra, vagy szerintetek felesleges? Tartok azért attól, hogy megvesszük, aztán nem is lesz használva..

Tapasztalatok? (persze nem újszülött korától tenném bele, mert nem hiszem, hogy kényelmes lenne neki, és ha jól tudom nem is ajánlják még, hanem amikor olyan 2-3 hónapos lenne már, és akkor is szigorúan csak 1-2 órára, délelőtti, vagy délutáni alvásokhoz.)


2016. aug. 8. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk hasznos. Eleinte a konyhába volt de mikor nagyobb lett utálta. Aztán a kiságyba csak nyűglődött mindig beütötte magát a rácsba éjszaka. Akkor váltottunk. Vettem kókuszmatracot az utazóágyba és azóta abba alszik éjszaka. Sztem megéri.
2016. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet túlzás de mi két utazóágyat vettünk, két kókusz matraccal, egy a konyhában és egy a nagyszülőknél.

Nagyon sokat segített szem előtt volt, ő is látott de tudtam a munkámat csinálni.

Sokat volt benne, megszokta

2016. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A járóka is teljesen alkalmas erre.
2016. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nagyszülőknél már van egy, mert amikor tesóméknak lett gyermeke, akkor a nagyszülők vettek egyet, hogy ne legyen probléma ha alvásidő van, vagy csak pihenne a pici, így oda már nem kell venni, de egyébként én is vennék oda is egyet, ha nem lenne. :D Tulajdonképpen ha veszek bele kókuszmatracot akkor már az első hetekben is nyugodtan aludhat benne a baba? Erre nem is gondoltam egyébként, de jó ötlet. :)
2016. aug. 8. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Délutáni alváshoz jobb a bébiőr. Ha nyekken egyet, már hallod és fel tudsz menni hozzá, a bébiőr eg hordozható.

Légzésfigyelő pedig azért érdemes venni, mert ha elfelejtene levegőt venni, annak nincs hangja, de a légzésfigyelő hangos sípolással riaszt.


Így nyugodtan az emeleten hagyhatod, ha bármi miatt kellesz, hallani fogod.

2016. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén kétszintes lakásunk van. Mindig fent aludt az ágyában mindkét gyerek, légzésfigyelővel és bébiőrrel. A nappaliban járóka volt, néha abban is aludtak egy kicsit délelőttönként. Szerintem a délutáni altatáshoz felesleges az utazóágy.
2016. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!