Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányunk születése óta...

Kislányunk születése óta teljesen eltérő az életritmusunk, és ezáltal sok a feszültség és megszűnt a házaséletünk, hogyan hozzam vissza?

Figyelt kérdés

Eltérő életritmus alatt apró dolgokat értek, de igenis számítanak.

Én délután vagyok fittebb, ő meg délután hula fáradtan jön haza. Én késő este tudok fürdeni, ő meg korán reggel, mimkor én fürdéshez jutok ő már rág alszik. Stb... Akinek van gyereke biztos érti,hogy mikról beszélek, nem beszélve arról, hogy a délutánok teljesen alkalmatlanok egy kis összebújásra...


Mit tehetnénk?


Az rendben van,hogy a gyerkőcöt a nagyira bízzuk, és ő vigyáz rá, és elmegyünk vacsorázni mondjuk havi 1x, vagy pl most 11 hós a kicsi,és már elutaztunk egy hétvégére is nélküle. De ez nem oldja meg a mindennapi gondokat, tehát ettől nem javul meg a szexuális életünk... Mi erre a megoldás? (ha van)

Én már ezt így nem birom. Csak a feszültség van és semmi gyengédség...


2010. ápr. 18. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Jah, nálunk 3 évig volt ez. Addig is sokszor csak úgy megöleltük egymást, megsimogattuk egymást, de szex nagyon minimális volt pont emiatt, amit írtál. A mi dolgunkat nehezítette, hogy a gyerekszoba nagyon távol van a hálónktól, így én több mint 2 évig a gyerekszobában aludtam. De sejtettük hogy így lesz, már előtte is beszéltünk erről, meg hogy nem esünk kétségbe, majd megoldjuk. És megoldódott, igaz, sok-sok türelem, szeretet, és majd 3 év kellett hozzá. :)
2010. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van gyerekem 3 hónapos, de olyan mintha egy menetrendhez igazítaná magát. Minden du. pontban 5-kor kakil pl., egyáltalán nem bőgőmasina.

Egyébként nekem semmi kedvem az együttlétekhez, talán azért mert épp most szültem, de előtte sem ez volt a középpontban.

Gyengédséget adni és kapni nem feltétlenül ágyban kell.

Szerintem beszéljétek meg, hogy korábban a gyerek születése előtt jobban figyeltetek egymásra, most meg nem.

Mondd el, hogy szükséged lenne egy kis nosztalgiázásra, némi udvarlásra vagy akármire, ami neked fontos.

A fürdés részét nem nagyon értem, én nagyon undorodnék a férjemtől, ha nem fürdene meg minden este és úgy bújna az ágyba mellém aludni.

2010. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amikor kicsi volt a kislányom, nagyon könnyű volt minden. Kb 4-5 hós koráig, aztán megváltozott. Többet van ébren, fárasztóbb, több figyelmet igényel, stb... De ennek semmi köze a kislányomhoz, mármint a gondunknak, csak annyiban köthető hozzá, hogy azóta más minden mióta megszületett...

Az a kérdés, hogy mit tehetnénk,hogy a mi kettőnk szerelmi élete helyre jöjjön...

2010. ápr. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!