Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hármasikreket várunk. Adnátok...

Hármasikreket várunk. Adnátok tippeket a névválasztásban?

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk a nemeket biztosan, csak annyit, hogy hárman vannak odabent. :)


Éppen ezért nagyon örülnénk lány és fiú neveknek is. :)


Egy babára számítottunk, így csak egy-egy névvel készültünk, szóval így most kissé meg vagyunk lőve, hogy honnan rántsunk elő még 2-2 nevet. :D


Az eredeti neveink a Léna és a Levente voltak.


Tudnátok nekünk segíteni és még 2 fiú, illetve 2 lány nevet ajánlani ezekhez? :)


Előre is köszönjük szépen! :)



2016. aug. 9. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Lilia, Milán ami most hirtelen eszembe jutott
2016. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha L, nekem a Lázár, és a Lea tetszik.

Ha én várnék hármasikreket különböző kezdőbetűjű neveket adnék nekik. :) De a stílus lehet egy. Modern, hagyományos, egzotikus...

2016. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Laura, Leila, Lívia

László, Lórand , amit már írtál Levente

2016. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Léna, Levente jók, ezek maradjanak. Mellé Milán, Márk, Dániel, Máté, Dávid esetleg. Lányból nekem is a Léna a favorit, esetleg Dorina, Veronika, Daniella.
2016. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
amúgy, mit szóltatok, hogy 3-an vannak? Volt nagy meglepődés gondolom. Hány hetes vagy? Természetes úton fogantak?
2016. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Léna, Kinga, Levente

Vagy

Léna, Boglárka, Levi

Vagy

Léna Márk és Levi

Vagy

Léna Levi és Krisztián

2016. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Lia, Lilien

Leon

2016. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mindhárman L betűsek lesznek...?


Talán Léna Lili/Liliána Levente

Vagy

Nem is tudom...így olyan érdekes

2016. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azonos kezdőbetűset választanék. Ha mégis ehhez ragaszkodtok, akkor minél eltérőbb hangzású és becézésű neveket ajánlok.

Pl. azonos szótagszámú nevek közül:

Léna - Elza - Bella - Flóra - Emma - Hanna - Lilla - Fanni - Frida - Freja - Gerda - Gréta - Hanga - Hella - Janka - Kata - Kitti - Lara - Lili - Linda - Liza - Lotti - Maja - Mira - Milla - Nina - Nóra - Odett - Petra - Réka - Róza - Sára - Sejla - Száva - Szira - Tekla - Tessza - Tilda - Vanda - Villő - Zara - Zsolna.


Nyilván ezek közül sem a Zara - Lara párosokat választanám csak lehetőségek miatt írtam.


Fiúknál ha a Leventéből indulok ki, akkor nekem tetszene a Levente - Attila - Botond esetleg.


Vegyes esetén már bonyolodik a helyzet.

2016. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Hű, először is szívből gratulálok Nektek a csöppségekhez! :)


Ami a neveket illeti, nekem általában tetszik, ha az ikreknek azonos kezdőbetűvel adnak nevet a szülők, szóval szerintem az se gond, ha mindegyik név L betűvel kezdődik majd. :)


Lányoknak Léna, Leila, Lilla esetleg? :)

Fiúknál meg Levente, Lóránt és Lázár mondjuk? :)


Bár a Leventén kívül nem sok L betűs fiúnév van, úgyhogy lehet, hogy ott én is inkább arra törekednék, hogy inkább hasonló eredetű, de valami más betűvel kezdődő nevet válasszak. :)

2016. aug. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!