Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 betűs neveket tudnátok mondani?

5 betűs neveket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
A kislányunk Gréta, és a születendő gyerekünknek is 5 betűs nevet szeretnénk választani.
2016. aug. 12. 00:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok név 5 betűs. Milán, Ármin, Zalán, Dávid. Hanna, Flóra, Anita, Petra.
2016. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Fiú: Gábor, Gergő, Tamás

Lány: Tímea, Lilla, Laura

2016. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ágnes
2016. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dávidra szavazok én is.
2016. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Enikő, Zsófia, Eszter, Gergő, Péter, Petra, Ivett, Márta, Dorka, Bence, Márkó, Balázs, Ágnes, Ágota, Anikó, Antal, Judit, Vanda, Paula, Tamás, Félix, Linda, Emese, Gitta, Mátyás, Dávid, Imola, Helga, Gerda, Teréz, Mihály, Robin, Xavér, Xénia, Dénes, Csenge, Szonja, Beáta, Kitti, Kinga, Virág, Milán, Károly, Eliza, Hunor, Erika, Júlia, Hanna, Panna, Fanni, Noémi, Valér, Vince, Diána, József, János, László, Lajos, Magor, Margó, Kriszta, Márió, Brúnó, Mária, Edina, Milla, Laura, Zelma, Tímea, Ilona, Anita, Anett, Polla, Tünde, Alexa, Gábor, Tibor, Janka, Jolán, Zalán, Ignác, Bella, Hella, Magda, Oszkár, Ármin, Danka, Dalma, Médea, Simon

Hirtelen ennyi jutott csak eszembe. Remélem segítettem! :) 😉

2017. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ha lány akkor:Frida, Laura, Fruzsi, Eszter tetszik nekem

Ha fiú akkor:Zalán, Milán, Barna/Barni, Bence is lehetne.


Remélem tudtam segíteni!

2020. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Nem hinném, mivel 2016-os a kérdés....

2020. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!