Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engeded a lányodnak/fiadnak,...

Engeded a lányodnak/fiadnak, hogy a fürdőkádba pisiljen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Persze!Mit csináljak vele!fogjam be a kukaca végét?Egy kisgyerekkel ezt még nem tudod megértetni....
2010. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
vagyis nem megértetni hanem 3-4 éves korukig nem tudják szabályozni a vizelési ingert!
2010. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkora... Amikor már tudja szabályozni, akkor nem, de addig hiába is tiltanám...
2010. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem engedem se tudok mit tenni, ha mindig kicserélem a vizet, sose végzünk. Így -ha előfordul- gyorsan fürdünk.
2010. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szerencsém van, vagy csak nem veszem észre, de ez enyémek nem szoktak. Kisebb korukban inkább akkor pisiltek, amikor kicsomagoltam őket, mert hirtelen hideg lett, vagy épp amikor kivettem őket a kádból, rá a törölközőre... :o)

A pisi egyébként steril, szóval nem kell aggódni miatta, ha belekakilnának, annál inkább. Bár szerintem az sem lenne tragédia, lefürdeted még egyszer és kész.

2010. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz attól semmi baja, én nem szólok rá miatta.
2010. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A babám az utolsó hetekben azt csinálja, hogy amint beleteszem a vízbe, elkezd pisilni, és láthatóan tetszik neki a dolog. Nem tudok mit tenni, mert még csak négy hónapos. Később, ha már tudja tartani a vizeletét, akkor nyilván "nem engedjük" de addig minden megy a maga útján...
2010. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pici, nem szobatiszta, addig igen, de ha már az , akkor nem.
2010. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!