Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet nem adnád soha (...

Melyik nevet nem adnád soha ( semmilyen körülmények között :D) sem lányodnak, illetve fiadnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 07:45
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
83%

Lányomnak biztos, hogy nem adnám a Petronellát. xD

Fiamnak meg ... mondjuk a, Szaniszlót. xD

2011. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Én magyar név "mániás" vagyok,így a magyarosított neveket nem adnám(Brájen,Kevin,Dzsennifer stb.)
2011. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Erzsébet, Mária, Teréz,

János, Pál, Péter, Antal

2011. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

Leszögezem, hogy nem rasszizmusból és nem bántásból, lenézésből vagy bármiből írom, de a tipikus roma neveket, a romák által preferált neveket nem adnék neki. Pl.: Mercédesz, Dzsenifer, Méri (mit tudom én magyarul ez, hogyan kell alkalmazni), Gáspár, Mózes és társaik. A furcsa, hogy vannak közöttük számomra tetsző nevek, de felénk már tényleg azt várom, hogy mikor különböztetik meg számokkal ezeket a tömegneves gyerekeket.


Nem adnék neki ultra modern nevet Pl.: Bodza, Málna fiú névben nem jut ilyen eszembe.


Olyan nevet szeretnék választani ami különlegesen cseng, kissé régies és mégis modern. Cél, hogy felnőtt korában szégyen nélkül be tudjon mutatkozni.

2011. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan név van amit nem adnék soha,pl.: Sebastian,Gvendolin.A falra tudok mászni a kérvényezett nevektől (Szavanna,Montgomeri...),a magyarosított nevektől (Szárá-Sarah...)
2011. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ezeket még nem is hallottam, de már most sértik a fülemet..Amúgy a roma nevekről annyit, hogy az egyik volt osztálytársamat Orsós Flórának hívták, na ő minden volt, Florecita, Blanka-Flor ( Ez komoly :D), de a non plus ultra ez:Orsolinjo de Flores.Persze csak a háta mögött gúnyolták, neki nem, mert elég normális volt amúgy - a többihez képest..
2011. jún. 21. 08:13
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Beszélő neveket: Felhő, Napsugár, Málna, Eper, Farkas, Őzike stb


És szintén az "újmagyar nevek" : Szebasztián, Szemiramisz, Benjámin (Benji - mint a kutya)

2011. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%

Anna,Panna,Hanna,Jázmin,Boglárka

Zétény,Bence,Máté


Ezek azok a nevek ,amik nekem nagyon nem jönnek be,és még a brazil szappanoperábe illőktől is rosszul vagyok.

2011. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Benjámin azért nem annyira gyökér név, Beni becézéssel még elmegy szerintem és alapjáraton tetszenek a Bibliai nevek, de a többi tényleg vmi extra gagyi..
2011. jún. 21. 08:18
 10/32 anonim válasza:
74%
Odin xD
2011. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!