Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szivesen mondom, de az...

Nem szivesen mondom, de az agyam eldobom a sok "Lehetek terhes? " kérdéstől. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy 20 éves vagyok és 24 hetes terhes. De amikor nekem késett akkor vettem tesztet, megcsináltam és pozitiv lett. Majd hivtam a nőgyógyászt időpontért. Aztán szépen, csendben megvártam amig a doki megvizsgál és megállapítja a terhességet. Nem irtam ki sehova, nem kértem tanácsot, csak az orvos véleményét.


Nem értem hogy a többiek miért nem tudják így csinálni? De még a nálam idősebbek is képesek kiirni hogy mikor menstruáltak, mikor szexeltek meg hogyan...

Csak engem zavar egy-két ilyen kérdés?


2016. aug. 15. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. Nem kattintok rá.
2016. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy csináltam, ahogy te. Mindig.

De hogy mások mit csinálnak egy kérdezős oldalon, az nem zavar, nem dobom el az agyam. Egyszerűen nem válaszolok, vagy el sem olvasom. Van aki meg azért ír ide, hogy másokról mocskolódjon, az se jobb. Az emberek hülyék, ez van.

2016. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Ez a kategória egyébként kész katasztrófa. Amiket írtál kérdés típusok, azok tényleg borzasztóak (meg amikor valaki leírja a tüneteit és várja a diagnózist).


A másik amit gyűlölök ebben a csoportban, hogy ha valaki terhes lesz és el akarja vetetni(ráadásul azt is mindenki tudja, hogy csak az nem lesz terhes, aki nem szexel, hiába óvatos), akkor megy a magzatgyilkos meg stb. duma(miközben mindenki tudja, ha tényleg gyilkosság lenne, vagy bármi más okból beszüntetnék az abortuszt).

2016. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért lépek fel egyre ritkábban, mert minden második kérdés ez, ill. hogy pozitív e az 1csíkos teszt...én elhiszem hogy soan vágynak babára, de mikor meglátom a 112.olyan kérdést hogy pozitív e a tesztem, mikor egyértelműen látja a kérdező is az eredményt attól falra tudnŕk mászni...
2016. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudnék*
2016. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy dolog zavar, helyesebben zavarba hoz (mert kínos és szívszorító): az a rengeteg teszt, amit feltesznek ide, hogy ők látnak rajta valamit, de se kicsinyítve, se nagyítva, de pixelenként nem látni semmit, csak ha nagyon odaképzelem... Aztán lehet, hogy tényleg terhes, csak tesztel egy héttel a menstruáció előtt. Hogy mi a fenének, azt nem tudom...
2016. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is felidegesít, de sajnos ez van. A legkedvencebb kérdésem az volt, mikor a kérdező már két hete nem kívánta a bablevest (ami a kedvenc kajája), lehet e terhes?

Ami viszont felháborító, mikor egészségügyi kérdéseket írnak ki a gyerekeikkel kapcsolatban. Volt itt olyan, aki rendszertelen menstruációra PCOS-t diagnosztizált a kérdezőnél, de olyan is, akinek a gyerekének kullancscsípést követően lett magas, 40 fokos,láza, és itt kérdezősködött, ahelyett hogy rohant volna azzal az ártatlannal orvoshoz... Vannak cifra dolgok. Ráadásul vmiért ebben a kategóriában kicsit sűrűbbek ezek a bicskanyitogató kérdések és válaszok, legalábbis a saját tapasztalataim szerint.


Mindennapi kérdés: tegnap csináltuk a férjemmel, ma szúr a petefészkem, 2 napja menstruáltam, terhes vagyok?

2016. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Én is szeretem őket. Nekem a két kedvencem

1. kislány vagyok, felelőtlen voltam, x hete késik és nem merek tesztelni


-vegyél egy tesztet és használd, minél tovább húzod az időt annál bonyolultabbak lesznek a dolgok, főleg ha nem akarod megtartani


2. annyira gyereket akarok, hogy az aktus után nevetségesen rövid időn belül tesztelek majd a negatívat látva "van még remény?" és "meddő vagyok?" kérdéseket írok ki.


- minél inkább idegeled magad annál később jön a gyerek. plusz akár egy klassz akármit is vehetnél a jövendőbeli babádnak a sok fölöslegesen ellőtt teszt helyett.


Az unatkozó kismamák, tippeljetek kérdéseit sem értem. Azt nem tartom károsnak, de értelmesnek sem.

2016. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha már egymást bíráljuk, én meg a te korodban még az egyetemen ültem, nem szültem. Bibí.
2016. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben csak az nem tetszik, hogy pl kisgyerekes téma alig van.


Mintha mindenkit csak a terhesség ténye izgatna csak, amikor már baba/gyerek van, olyan hiányosnak érzem a forumot. De még mindig nem találtam ilyet ahol igy rendszerezve vannak es nem egymás alá írnak ömlesztve mindenféle témában

2016. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!