Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaholmiolcson.hu milyen cég?

Babaholmiolcson.hu milyen cég?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk nagybevásárlásra és most nézem ki, hogy hova kéne elmenni. Árak nekem megfelelnek, csak nem tudom, hogy nem e nagyon "gagyik" a dolgok ill. nem e nagyon zsibvásáros a bolt?
2010. ápr. 19. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nekeünk megfelelt. a kiságyat, pelenkázót, babakocsit, és más egyéb apróságot vettünk ott, szerintem nem gagyi, bár aki a brendonos holmikat szereti lehet hogy annak nem felelne meg. igaz mi kaptunk brendonos cuccokat, de szerintem nem sokban különbözik , sőt. hidd el ezekben is felnő a baba. nézz körül! én ajánlani tudom.

2010. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

mi ott vettük a babakocsit. Jóval olcsóbban mint máshol, és persze vadiúj. Szerintem, érdemes ott körülnézni.

2010. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ott vettük a nagyobb dolgokat: babakocsi, kiságy, pelenkázó, matrac, plusz még rácsvédő garnitúrát meg apróságokat, de nem mindent. De csak azért, mert sokan voltak, és ne egy nagyáruházat képzelj el, ahol szabadon nézelődhetsz, hanem egy családi ház van kialakítva. Szóval holmi hátán holmi, de az eladók nagyon segítőkészek. Érdemes elmenni. Mi csak egyszer voltunk, de azért, mert nagyon messze van tőlünk.
2010. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 19. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
mi vidékről is feljárunk, jobban megéri mint máshol, főleg a nagyobb dolgok, a ruhák elég gagyik és drágák is, annál a tescos vagy a C&A-s jobban megéri,de a babakocsik a legolcsóbbak náluk, márha olyat akarsz amiket árulnak. szóval nagyon jók, segítőkészek és ha nagyobb összegben vásárolsz mindig adnak valami ajándékot, legalábbis nekem mindig adtak. Tesóm babakocsijánál több ezer forintos összegben. Szóval mindenképp érdemes elmenni
2010. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!