Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek nem való...

Szerintetek kinek nem való gyerek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Alkoholista,drogos,súlyos elmebeteg,bűnöző...
2016. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Annak, aki nem szeretne, és aki nem tud róla gondoskodni.
2016. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

-Aki nem szeretne

-Aki szeretne, de nem alkalmas rá (ehhez nem kell alkoholistának vagy bűnözőnek lenni)

2016. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Annak aki önző.


Az anyaság az önzetlenséggel kezdődik.inkább leteszi a drogot cogit akármit és ugy terhes.normál esetben, inkább alapoz előtte hogy legyen egyáltalán hova hazavinni.

2016. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek, annak aki önző.

Mivel a függőségek, gyerekes viselkedés, egoizmus, stb. mind ezzel függnek össze.

2016. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

szerintem szinte senkire sem lehet ezt modnani, mert még a leg karieristabb legonzobb nokbol is tud jo anya valni. gyerekkel egyutt anya is szuletik, szkktak mondani, kedvenc mondasom :)


fuggoknek nem valo (drogosok bunozok) ebben egyertek, mert aki fuggo, magatol nem tud kigyogyulni, az elobb gyogyuljon meg....

2016. aug. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régen azt gondoltam, hogy nem vagyok anyának való. Gyerekes, önző, lusta voltam, párom is nagyon gyerekes. Aztán becsusszant a baba. Az abortuszt gyilkosságnak tartom, ezért megtartottuk. És láss csodát: a baba születése után sikerült mindkettőnknek felnőnie, már előre tervezünk, egyre sikeresebben visszük a háztartást, Bogyónknak megpróbálunk mindent megadni normális keretek között. Szóval csak cáfolni tudom, hogy önző, gyerekes nő ne vállaljon gyereket.

Olyan nő legyen anya, aki gyökeresen tud változtatni az életében, de mégsem adja fel az álmait. Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de úgy érzem, hogy ez a válasz is megfelelő ide.

2016. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, tehát igazán nem önző. Ahogy a karrierista sem az önző szinonimája.
2016. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!