Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyivel érdemes...

Szülés után mennyivel érdemes elkezdeni nyelvet tanulni, képzést csinálni?

Figyelt kérdés
Terhesen is melóztam, miután megszületik a pici, lesz egy csomó időm, nem szeretnék bedepizni.

2016. aug. 20. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Távoktatásos formában bármikor a gyermekágyas időszak után, ha a baba felügyelete megoldott.


Én terhesen kezdtem el egy képzést, az egyik vizsgaidőszakomat méltányosságból megcsúsztatták 2 hónappal, mert pont a szülés idejére esett volna. 2 hónappal később simán levizsgáztam mindenből. Azóta be is fejeztem a képzést, 4-es záróvizsgával (diplomára épülő szakmai továbbképzés).

2016. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Lesz egy csomo idod ?

Huha, ezt majd olvasd vissza :)

2016. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát ezt majd meglátod akkor. Lehet hogy olyan babád lesz aki eszik meg alszik, kipihent és vidám leszel az első perctől, és minimum öt ha nem hat nyelvet meg tudsz majd tanulni felsőfokon. :)

De lehet hasfájós, nyűgös, sírós babád is, akivel napi 2 órát alszol egybefüggően, és óránként szoptatod mondjuk, ebben az esetben nem biztos hogy "csomó időd lesz" nyelvet tanulni.

2016. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Én egyetemet végeztem,közben 2 gyereket szültem,szóval 2-es van ám ilyen is... :-)
2016. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én a 3-assal értek egyet. Van ilyen is, meg olyan is. Ezt hogy mit és mikor bírsz a Te konkrét gyereked mellett csak akkor tudhatod meg amikor már megszületett.
2016. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nyugodtak a gyerekkel a honapok, sok idom van. Tanulok nyelvet, sokat olvasok a vilagrol (szakmai dolgokat, regenyeket). Szerintem erdemes, a tesom 3.diplomat csinalt (ket eves Msc-t).
2016. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Gyerektol fugg. Nekem 14 honaposom van, SOHA nem aludt nappal 2*30 percnel tobbet, azt is babakocsiban tologatva. Ejjel is sokat kel.

A ferjem elhagyott azt mondta o inkabb szabad akar lenni, utazgatni, haverozni.

En sem igy terveztem, hanem, hogy csinalok masod diplomat ami 1,5 eves egyetemi kepzes. Na, errol ennyit, pisilni sincs idom.

2016. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Amikor a nagyfiam született, október végén, abban a tanévben kezdtem el egy levelező képzést, szeptemberben. Kéthetente kellett bemenni egy délutánra. Csak egyet hagytam ki.

Most a kicsivel vagyok itthon, most nem tanulok, pedig hiányzik egy kicsit, de nem tudom, mibe kéne belekezdenem. Mostanában inkább sportra és hobbira (rajzolás) használom a szabadidőmet, bár azért azt nem mondanám, hogy lett egy "csomó" időm :D Valamennyi van, az tény, csak nem olyan, amivel tervezni lehet, mert egyszer ráérek, két nap múlva ugyanakkor már nem.

2016. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
2 éves korától ültem vissza az iskola padba,mai eszemmel hamarabb csinálnám,de az enyém mintababa volt.
2016. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!