Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed alatt hogy tartod magad...

Gyed alatt hogy tartod magad szinten a szakmádban? Mennyivel a munkába állás előtt érdemes aktualizálni, felfrissíteni a szakmai ismereteket ha a szülés előtti munkahelyre megyek vissza?

Figyelt kérdés
olvasni, interneten követni elég? dolgozni nem akarok, meg nem is hiányzik, de érzem, hogy felejtek....
2013. júl. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinte elég előtte 1-2 hónappal nekiállni, bár attól is függ, milyen terület. Az enyémre pl. nem kell rákészülni, én csak nyelvet akarok majd tanulni.
2013. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Disi ***** válasza:
Én bankban dolgozom, most megyek vissza hónap végén. Le kell tennem 3 vizsgát már augusztus elején, ebből egy hatósági vizsga nem bank specifikus. Én is sokat felejtettem, hihetetlen mennyire átprogramozódik az ember agya :). De ez így nem is igaz, mert most hogy gyakorlom a teszteket nagyon sok minden visszajön. Már ami nem változott meg az elmúlt bő 2 évben és hát abból is van elég. Bízom benne hogy gyorsan visszarázódom. Tanulni én sem akartam korábban, ki kell használni ezt az önfeledt időt, olyan gyorsan elrepült.
2013. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem majd nagyon rá kell állnom. 2 éve vagyok itthon, még kb 1.5--rt maradok. 3 törvénnyel dolgozunk, ebből 2 nagyon megváltozott tavaly... Előtte 1-2 hónappal nekiállok.
2013. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a szakmád. Ha pl. informatikai jellegű, akkor kénytelen vagy folyamatosan képezni magad, de ha nem fejlődik ennyire gyorsan, akkor elég követned távolabbról. Én elvégeztem egy felsőfokú szakirányú továbbképzést, most lesz 2 éves a lányom.
2013. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az is nagyon sokat segített az itthon töltött idő alatt, hogy a kollegáim és a felettesem mindig küldtek olvasni anyagokat (összefoglalókat, ppt-t stb.) Nem kötelező jelleggel, hanem azért, hogy képben legyek, mi történik a cégnél.

Nekem ez nagyon hasznos volt- néha egy-egy hosszabb emaillel kiegészítették az aktuális háttérinfókkal, illetve beletettek levelezésekbe vagy továbbították nekem.

Ha normálisak a kollegáid, a tervezett visszamenetel előtt már akár lehet ilyet is kérni, persze munkakörfüggő.

2013. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!