Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem tudunk semmit a gyermek...

Ha nem tudunk semmit a gyermekem "apjáról" akkor mia teendő?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmit a gyermekem apjáról,ott hagyott se szó se beszéd 8hónapos terhesen nem sokkal azután hogy meg lett az apasági.Egyszer látta a lányát mikor megszületett 5percre.

Nem tudom a számát,hogy hol lakik semmit.Nem is érdekel és nem is akarom tudni,nem kell tőle gyerektartás se semmi.Eddig sem fizetett.De most megy bölcsödébe a gyermekem és sok helyen kelett az apja adatai.Beirtam a nevét és ennyi.Mondtam hogy ennyit tudok.(Persze a születési dátumát is félreértés ne essék de feleslegesnek tartom kitölteni.)

Mondták hogy semmi baj,de később lehet gond lesz belőle személyi,utlevél stb. mert kell az apa aláírása.Mi az hogy kell?Mikor 5percre látta a gyerekét.Nem is tartom apának mert NEM AZ.Egy biologiai apa ennyi.

Most ha nekem azt mondják h itt kell apának aláírni és én azt mondom hogy azt sem tudom él e még akkor mit tesznek?Én nem fogom megkeresni,nem fogok rá időt pénzt energiát pazarolni mert teljesen feleslegesnek tartom.Bocsánat az összevissza kérdésért,de remélem értitek és tudtok segíteni.



#gyerek #jog #apa #Szarapa
2016. aug. 27. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan is egyedül neveled vagy csak eltűnt? Ha hivatalosan nem, akkor kell egy gyermekelhelyezési per, ami itt csak papírforma hisz eleve te neveled és ő nem is akarja. De bővebben a gyàmügy bővebben tud segìteni, mi a menete, hogy ne kérjék a nem létező apuka alàìràsait sehol.
2016. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak eltűnt.

Köszönöm a választ.

2016. aug. 28. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Igy,hogy apasàgi nyilatkozatot tett, közös a szülöi felügyelet joga..

Ha valoban nem szükseges neked a gyerektartasi dij, akkor a szülöi felügyelet jogàròl kell lemondania az apànak, vagy birósàg elòtt keresetet inditani a közös szülòi felügyeleti jog megszüntetese irànt.

Ha ez megvan, akkor többet nem lesz szükseg az apa beleegyezèsère semmihez a gyerekkel kapcsolatban.

2016. aug. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!