Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet élni 158e forintból...

Meg lehet élni 158e forintból havonta egy 2 éves kislánnyal az oldalunkon?

Figyelt kérdés
Alacsony lakásrezsi, de 45e forintos autó hitel mellett. Munkanélküliről mentem szülni, effektíve még sz sem jöhet szóba hogy vissza menjek dolgozni mert nincs hova...
2010. ápr. 21. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebből jön még le a rezsi és az autóhitel? Mert az úgy már neccesebb... de szerintem ha marad kb. 100, abból ki lehet hozni a kaját simán.

Persze a pelus, meg ha kell a tápszer, az extra kiadás.

2010. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál! Ebből jön le a hitel és a rezsi, / 45e+ 40 cakli pakli számlákkal együtt/ és tápszer már nem kell, csak a pelus. Merthogy ennyi lesz a gyesem és apa fizuja összesen.
2010. ápr. 21. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi ugyanilyen cipőben járunk sajnos, bár nekem van munkahelyem, viszont bölcsődébe nem biztos, hogy felveszik, annyian jelentkeztek már, hogy szinte mindenhol 2-3 szoros a túljelentkezés. :(
2010. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Persze,hogy meg!El kell adni a kocsit és venni kell egy olcsóbbat!Mi is lízingelünk autót,de csak 23 ezer a törlesztő és nem gagyi a kocsi!Ford Focus!Ha nincs pénz minek ilyen drága kocsi?Nálunk is csak a férjem dolgozik és havi 160-170 ezerből élünk,de a fejünk se fáj!Megvan mindenünk!Van egy 6 éves kislányunk + nyáron születik a tesó!Szóval meglehet,sőt van aki kevesebből él!Jaaa,és olyan nincs,hogy nincs hova menni dolgozni,erre mindig azt mondom aki akr az tud dolgozni!:)Lehet lepontozni,de utálom ezt,hogy mindig csak a panaszkodás megy itt az embereknek!30 hetes kismama
2010. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok! Hát igen akinek van hova visszamenni dolgozni az könnyen írkál, mindig van aki jobban tudja... Na én meg ezt bírom!!! Különben sem panaszkodtam, úgy látszik te minden kérdésben panaszkodást látsz ami nem azzal kapcsolatos, hogy jaj terhes lettem? Köszi kioktatást nem kértem, nem vagyok már 16 éves.
2010. ápr. 22. 07:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem azt írta, hogy nem akar menni dolgozni, hanem azt, hogy nem volt a terhesség előtt munkahelye, így nem tud visszamenni sehova dolgozni. Mármint nem várják vissza munkahelyre. De gondolom, attól még keres munkát... Na, de mind1, nem vitatkozni akarok, csak engem ez kicsit bosszant, hogy nem jól értelmezik egyesek a kérdést.


A válasz, hogy meg lehet élni. Mi kevesebből élünk, havonta olyan 100ból, ebből jön le a rezsi. A kisfiúnk 7 hónapos, pelus + tápszer és egyéb dolgok, de megvagyunk, élünk. Igaz, nem luxusban, de ki lehet jönni.

2010. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm hogy válaszoltál, 4 hónapos terhesen szűnt meg a munkaviszonyom, és valóban arra gondolok amit te is írtál. Ezek szerint nem volt ez olyan érthetetlen kérdés.

Megkérdezhetem hogy előtte volt-e félretett pénzetek amihez most hozzá tudtok nyúlni?

2010. ápr. 22. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
14:50-es vagyok!Nekem 10 hetesen szünt meg a munkahelyem tehát nem lesz hova visszamennem!!Nagyon is igazam van hiszen fölösleges a havi 40 ezres kocsi!
2010. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!