Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot készíthetnénk...

Milyen ajándékot készíthetnénk karácsonyra a nagyiknak 2,5 éves kislánnyal?

Figyelt kérdés
Nem kéz-láblenyomatra gondolok! Sajna nincs semmi ötletem. Mit tudnak már ilyenkor? Ragasztani, nyírni még nem de akkor mit igen?
2010. okt. 28. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
fényképalbum?
2010. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami saját kezű munkát szeretnék, amit a manóval együtt csinálhatunk.
2010. okt. 28. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:

itt általánosságban:

[link]


kimondottan karácsonyi:

[link]


kicsit több ügyességgel akár fenyőfa mintából - égethető gyurma kell hozzá.

[link]

2010. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

ja hogy NEM arra gondolsz.. mindegy azért hátha másnak jó lesz


bocsánat.

2010. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én általában saját készítésű rajzokat kaptam az u nokáimtól. Volt,aki már tudott napocskát,vagy pálcikaembert rajzolni,de volt,amelyik "mű" csak színes össze-vissza vonalakból állt. De mindig megmagyarázták,hogy mit ábrázol a kép. Természesen mindig mondták,hogy Neked készítettem nagyi! Soha nem azt néztem,hogy milyen a kivitelezés,hanem a szándékot. Megőriztem őket,néha elővesszük,és ők is jót mosolynak a műveiken.
2010. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!