Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól kell Budapesten...

Mikortól kell Budapesten jegyet/bérletet váltani kisgyermekek esetében?

Figyelt kérdés
Nem világos, hogy 6 éves kortól, vagy diákigazolvánnyal rendelkező kisiskolás kortól? Illetve mindezt az ember hogyan bizonyítja, ha pl vki visszamarad az oviban 1 évet, de már elmúlt 6? Hogyis van ez?
2016. aug. 31. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 hete voltunk fent Bp-n, megkérdeztük. Azt mondta a pénztáros, hogy amíg nem iskolás, nem kell.
2016. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Bp-en akkor, ha már iskolás. Addig nem kell. Bizonyítani nem igazán tudod, hogy még nem iskolás, elhiszik, ha mondod. Nem tudnak mást csinálni.

Szemét dolog, hogy sok városban betöltött 6 éves kortól kell, pedig a legtöbb gyerek nem úgy megy suliba, hogy betölti a 6-ot, és másnap már iskolás. Viszont diákigazolványa meg még nincs ugye. Úgyhogy ez sok helyen eléggé megbonyolítja a dolgot.

2016. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérj igazolást az óvodából. Én is így csináltam annó, és vittem magammal.
2016. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogyne tudnád bizonyítani és kell is! az óvoda ad igazolást, csak kérni kell!
2016. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 31. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Bkv info, ha nem sulis a gyerek de elmúlt hat,akkor az ovi igazolàsàt fogadjàk el. Nem szoktàk kérni,de az a hivatalos utazàsi feltétel.
2016. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikortol iskolás lesz .
2016. szept. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!