Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet venni Budapesten...

Hol lehet venni Budapesten kismama pocakot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 19:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]



Ilyenre gondolok.

2016. aug. 12. 20:35
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom azt hitte, hogy valakit át akarsz ejteni egy megjátszott terhességgel, mint a szappanoperákban.
2016. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Párnabolt? Színházakban a kellékes raktár? Boltba nem hinném hogy fogsz kapni ilyet.
2016. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A színház nagyon jó ötlet!! Nem is gondoltam rá, lehet bérelni is lehet. Ha nincs akkor megrendelem ebayról.
2016. aug. 12. 22:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Megnézek pár jelmezboltot is, köszi az ötletet!
2016. aug. 12. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hittem azt,azért kérdeztem!


De mennyivel árnyaltabb lenne,ha.már az elején leírnád pontosan mit és miért akarsz!


Fotózáshoz kell,ok nem tömheted ki,mert az gáz. Ezek szerint a terhes kismamaruhás fotók mind kamu,álhas,csinos nővel??

2016. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gyorsan belinkeltem, hogy milyenre gondoltam.


Azt nem tudom, hogy más terhes fotózáson hogyan működik... De egy modellel akarják az egész katalógusfotózást és nagyon nem vagyok terhes. Nem lesz kint a has, elég ha a forma megvan, nem kell élethűnek lennie. Egyérelmű lesz hogy nem igazi, mert a többi képeken pocak nélkül leszek.

2016. aug. 12. 23:42
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
kötözködő, neked miért is nem mindegy, hogy mire kell a kérdezőnek???
2016. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

"De mennyivel árnyaltabb lenne,ha.már az elején leírnád pontosan mit és miért akarsz! "


Miért is? Már jóval a kérdésed előtt belinkelte, hogy mit keres. Az meg hogy mire kell a kérdezőnek, teljesen mindegy, a választ ez nem befolyásolta. Vagy tudod hol lehet szerezni olyan pocakot, vagy nem.

Arról meg nem beszélve, hogy normális módon is rá lehet kérdezi, ha ennyire kíváncsi vagy...

2016. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam, hogy mire kell, mert nem tartom fontosnak. Ha a fejemre akarom akasztani akkor oda fogom.


De a színház és a jelmezbolt ötlet nagyon jó, felhívok pár számot és ha ott nincs akkor megrendelem online.

2016. aug. 13. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!