Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy érzitek, sokat küzdöttete...

Hogy érzitek, sokat küzdöttetek, hogy gyereketek legyen? Kinek hol a határ, mit áldoz be érte?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 18:46
 1/8 anonim válasza:
Szerintem igen. 4 évig küzdöttem nőgyógyászati, hormonális problémákkal, (pcos, inzulingondok, pajzsmirigy gondok) ebből majd 3 éven át szerettünk volna babát. Az orvosok ide-oda küldtek, hogy kiderüljön, mi a bajom, vizsgálgattak, gyógyszereztek, próbáltam spéci diétákat, aztán elegem lett. Végül bevettem a gyógyszereket, lazábban vettem az életet, kivettem egy csomó szabit, letetem a kávét, méhpempő kúrába kezdtem, és ami szerintem a legfontosabb - bizonyos lelki problémákat megoldottam. Szerintem ezek mindent egybevetve vezettek a sikerhez. Sokat megtettem volna érte: szigorú diéta, mindenféle gyógyszer bevétele, akár lombik is.
2016. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elsőért nem, mármint magáért a teherbeesésért nem, mert "meglepi" baba volt, bár azért lássuk be, számíthattam rá :D

A kisebbikért valamennyire azért igen, másfél év próbálkozás után sikerült, jártunk meddőségi központba is, gyógyszeres segítség mondjuk elég volt szerencsére. Úgyhogy olyan nagy küzdelem nem volt, csak inkább lelkileg. Én hajlandó lettem volna elmenni a lombikig, szerencsére nem került rá sor. Szeretnénk harmadik babát is, bízom benne, hogy vele egyszerűbb lesz.

2016. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

nekem a gyerek apjához vezetett a rögös út, úgy éreztem, hogy szószerint a poklok poklát is megjártam évek alatt olyan férfiért, aki végre szívből szerelemből akar gyereket és még ő beszél rá


évekig lőttem mellé a férfi választásommal. a legutolsó után már feladtam, apácának is beálltam volna.

aztán kimentem külföldre, a közvetítő átvert, aztán a munkaadók, sokszor lebegtem "élet halál között", belerángattak peres ügyekbe is, azóta sincs minden kitisztázva, és ott is belefutottam komolytalan kapcsolatba és egy jó erős, talán a legemlékezetesebb szakítós fájdalomba a végén.

ezek után kényszerből stoppolnom kellett, felvettek, "elraboltak", (haza helyett strandolni vittek), hónapokig próbáltam lekoptatni a "főnök srácot", de ezek után bizonyítani akart, hogy ő nem olyan, meg etc, egyszercsak szerelmes lettem...én, aki kimondta már, hogy soha többet...ilyet...ha nem velem történik, el sem hiszem


és ahogy telt az idő, jött a kisangyal is :)

2016. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*a történetemben amiket kibírtam, a pszichológus(ismerős) azt mondta, 10-ből ketten tudnák csak utánam csinálni, a többiek nem bírnák ki, amiken átmentem.


visszanézve olyan, mintha minden átok nem lett volna véletlen. mintha csak teszt lett volna, hogy megállom e a helyem, képes leszek e az anyaságra.

2016. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokat. 4,5 évet vártunk rá. 4. lombikra sikerült. A 3. lombikba majdnem belehaltam, 1 hönapig kórházban voltam, ebből 2 hetet intenzívrn élet és halál között. Beáldoztam volna bármit akár az életem is.
2016. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 évig vártunk. A vége, vetelesek után egy méhen kívüli lett. Ott a férjem már teljesen kivolt, nagyon féltett. Ezután közölték, hogy a megmaradt petevezeto zárt, lombik. Ott hagytuk abba, nem bírtuk volna mégegyszer a csalodast. Most viszont kismama vagyok! :-)
2016. szept. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, hogyan, spontán, mégsem volt zárt?
2016. szept. 1. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
De zart volt! Fogslna sincs sem az otthoni, sem a kulfoldi orvosomnak. Mindketten csak s lombikot fujtak! Elengedtem a baba dolgot, eletmodot valtoztattam. A doki szerint "atkattant" valami. 😀
2016. szept. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!