Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha konnyen elérem a méhszájama...

Ha konnyen elérem a méhszájamat attol függ milyen testhelyzetbe vagyok akkor nem lehetek terhes? Szombatra nem várom, vagy ilyenkor még nincs változás?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Miért nyúlkálsz fel magadnak meg tapogatod a méhszájad? Ne ebből akard már megállapítani! Vannak erre normális módszerek is.
2016. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nyulkálás helyet inkabb vegyél egy tesztet...
2016. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Akik így leteremtik a kérdezőt nem is gondolják milyen jó módja ez pl arra,hogy mikor van ovuláció! Kérdező,ha könnyen eléred valószínű nem sikerült,de ezt te érzed mert ugye ez is úgy jó ha rendszeresen nézed és tudsz viszonyítani! Nekem bevált,magasan volt zárt és nemvárt estéjén meg el sem értem.Másnap a teszt igazolta is,pozi lett!Neked azért drukk! ;)
2016. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Ha nincs összehasonlítási alapod, hogy milyen a ciklus többi részén, akkor ebből most nem tudsz megállapítani semmit.


Én tanultam a természetes módszert, de a méhszáj vizsgálat pl. nekem nem megy, mert semmikor nem érem el, nekem valahogy magasabban van....


Szóval nekem maradt a nyák és hőmegfigyelés.

2016. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teszt ?

Olcso es megbizhato

2016. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!