Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nőnek van egy kis haj...

Ha egy nőnek van egy kis haj a hasam az a terhesség hanyadik hetében kezd eltűnni, mert gondolom abbol is kemeny has lesz ugyanugy?!

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet pontosan megmondani de körülbelül erdekelne 😊

2016. ápr. 19. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet kb se megmondani. Mivel nem tudjuk mennyi a háj, másrészt meg mindenkinek más tempóban nő a pocakja. Nekem későn kezdett nőni pl 24 hetesen kezdett tényleg látszani, másnak 18 hetesen van akkora pocakja szóval nyilván a háj is eltérő ahogy nem látszik a pocak növekedése miatt.
2016. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Addig egyaltalan semmi nem látszott? 😲 vagy csak masok nem vettek eszre?
2016. ápr. 19. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
20-22 hetesen már észrevettem magamon nagyon kevés változást. Igaz nekem végig jóval kisebb volt a pocakom, mint az átlag. Eleinte sajnáltam, a végén meg nagyon örültem neki, kimaradt a "sehogy nem kényelmes aludni" rész.
2016. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es amugy te vékony testalkatú vagy?😊
2016. ápr. 19. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nekem bőven kismama hasnak látszik már most 15hetesen. És husis vagyok alapból
2016. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább átlagos de van a hasamon egy kis felesleg. 167 cm vagyok és 61 kg-al kezdtem a terhességet.
2016. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én értelmezem rosszul a kérdést, de a háj hogyan tűnne el kizárólag a has növekedése miatt? Az ugyanúgy ott marad, alatta lesz kemény a has. A fedőréteg ugyanúgy háj marad.
2016. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van uszogumim, de alatta a szeméremdombom felett "lapos". Kb 10.héten vettem êszre hogy ez a kis " beugro" rész egy szintbe került a hasammal. Onnastol egyértelmü terhes pocakom volt.
2016. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hi!Sajna az ėn pocakhájam (úszógumim) Inkább megereszkedett a terhessėg vėgėre mint eltűnt volna.Ahogy nőtt a pocakom úgy került az úszógumim egyre lejjebb. :(
2016. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én láttam sok kismamát aki inkább dagadtnak látszott nem terhesnek
2016. okt. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!