Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kistesó érkezése után mennyire...

Kistesó érkezése után mennyire változott meg a kapcsolatotok a nagyobbbik gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves lanyom. ő a mindenem, nagyon szeretem, öröm vele minden egyes pillanat, annyira nyugis, ertelmes kislany, es gyonyoru, imadok vele lenni. 2-3 heten belul kistesoje szuletik, ismet kislanyt varunk. Bevallom, annak ellenere hogy mindig ket gyereket szerettem volna, most rettenetesen felek, hogy nagyon megvaltozik majd a nagyobbikkal a harmonia koztunk. alig jut majd ra idom, a kettesben toltott gyonyoru percek a semmibe vesznek, felek hogy eltavolodunk egymastol...neha azt kivan legalabb fiu lenne a kisebbik, hogy ne kellje osszehasonlitgatni oket semmiben - holott megvetem magam mar ennek a gondolataert is, mert szeretnem ha a kisebb is ugyanazt a szeretet kapna meg tolem amit a nagyobb. Lehetseges ez? Fel lehet nőni ehhez is, anelkul hogy gyokeresen megvaltozna a nnagyobbikkal a viszony? Ti hogy eltetek ezt meg, hogyan alakult a teso szuletese utan az elet?
2016. szept. 1. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor a kezedben fogod tartani, eszedbe se fog jutni hasonlítgatni őket :)
2016. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz hasonlitgatni?picit valóban kevesebb időd lesz a nagyra még kicsi a tesó, de onnantól kezdve ahogy megszületik megoszlik tökéletesen a szereteted is meg a figyelmed is!

Semmi baj nem lesz! Nem lesz semmi baja lelkileg a nagynak ha érezni fogja hogy szereted és ugyan úgy adod a biztonságot!

Biztos lesz pici féltékenykedês! Irigység de az kiküszöbölhető.

Nálunk a nagy lány a kicsi fiú imádja tutujgatni a testvêrét!

A játékival picit irigy de már rájött a kicsi ha sir vissza adja neki!

2016. szept. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar egy 8 eves fiam akit persze rajongasig szerettem mikor szuletett kisfiam. En attol feltem nagyon hogy a picit nem fogom tudni annyira szeretni..:( Aztan megszuletett es a korházban eldolt hogy hulyesegeken agyaltam :) Ugyanugy imadom mindkettot :) Ezen ne parazz ;)
2016. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem mért változna meg a viszony ettől a nagyobbikkal. Oké, kevesebb idő lesz rá, főleg az elején, viszont az elején a baba még nem csinál sok mindent, tehát a naggyal tudsz játszani, foglalkozni amikor alszik stb.

Attól még a nagy ugyanúgy a te lányod marad, akit nagyon szeretsz. Én úgy érzem h mindkét gyerekemmel nagyon jó, bensőséges a viszonyom, ez nem változott meg a kicsi születése után sem, sőt utána a nagy is jobban anyás lett, mert addig inkább apás volt.

2016. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!