Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek milyen lett a párotokka...

Nektek milyen lett a párotokkal a kapcsolatotok miután gyermeketek született?

Figyelt kérdés
Változott a kapcsolatotok, pozitív vagy negatív irányba esetleg?
2015. jún. 1. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexmentes... de szerintem ezt egyikünk se bánja, akármilyen furcsa is. (22 éve vagyunk együtt, a gyerek a 15. évben jött).
2015. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére előtte is jó kapcsolatunk volt, de szerintem még jobban erősített rajta a gyerek. Egyrészt közös dolgok vannak, amiket együtt kell megoldanunk, (együtt sírunk-együtt nevetünk) másrészt bent volt a szülésnél és azóta elmondása szerint másképp néz rám, hogy ezt a fájdalmat, így tűrtem és ilyen gyönyörű gyereket szültem neki, büszkébb rám :)
2015. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokat vàltozott de nem ily2n jobb lett vagy rosszabb èrtelemben. Tökèletes volt gyerek előtt is most is az de màs, màshova tolódtak az igènyek, a fontosàgi sorrend, de mindkettőnknèl ïgy nem okoz gondot!

Szorosabbnak szorosabb lett az biztos, nagyon kellünk egymàsnak hogy működjön minden :-)

(Nekünk semmi segítsègünk)

2015. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még csak öthetes a babó, szóval egyelőre itt is szexmentes, de mi már nagyon meg vagyunk kattanva szex nélkül. Ezenkívül kicsit feszültebbek, fáradtabbak vagyunk mindketten, kicsit újra egymáshoz kell csiszolódni, egyelőre jól haladunk.
2015. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kapcsolatunk volt, de azóta biztosan tudjuk, hogy mi együtt bármit kibírunk. Volt az első évben minden, alváshiánytól a szövődményekig. Mi tényleg szétrobbanthatatlanok vagyunk, és most már mindketten érezzük, hogy ez bizony betonbiztos kapcsolat, romantika és lázas szexszel töltött éjszakák nélkül is az volt. Azóta megtanultunk újra időt szakítani, alakítjuk, formáljuk a mindennapokat, de tudjuk, hogy nagy baj esetén is mindig ott leszünk a másiknak. ÉLetünk legjobb kalandja. És most várjuk a másodikat :)
2015. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17 hónpja szexmentes :( más lent ninden kösztünk.
2015. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 gyermek van.


Hatalmas szerelemmel indult 15 évesen, 24 évvel ezelőtt. Azóta is nagyon szeretjük egymást, más soha nem volt az életünkben.


Nagyon ragaszkodunk egymáshoz. A szex tökéletes.

2015. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozok, batran eljetek ki a flusztracioitokat itt, az en eletemet lepontozhatjatok, legalabb ebbol is latszik, hogy irigyeltek, amit nem banok, mert az azt mutatja, hogy valamit jol csinalok! ;) sok boldogsagot a megnyomorodott kapcsolatotokhoz.
2015. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok én nem pontoztalak le ne is foglalkozz senkivel. Nálunk pl nehéz megoldani hogy sex legyen külföldön dolgozik úgyan minden héten hazajár 1 napra de sokszor erőnk sincs hozzá. Ő reegel 7től éjfélug dolgozik. Amúgy a változás nálunk minden másban jó irányban történt. Csak úgye nem az volt a kérdés hogy miért nincs sex...
2015. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!