Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok a stressz...

Mit ajánlotok a stressz levezetésére? A manóm 9 hónapos és még szopik. Valami olyan dolog kéne amit szoptatás mellett és nagy anyagi befektetés nélkül tudnék csinálni!

Figyelt kérdés
Mostanában minden nagyon összejött.A pénz 3 hónapunk van új albit keresni a párom csak alkalmi munkát talál mert román feszültség a kapcsolatunkban ellopták a babakocsinkat a tárolóból.Rengeteg a feszültség bennem és félek h ez akár a babám kárára is mehet.Mármint soha nem bántanám de érzem h türelmetlenebb vagyok vele is.Nincs 1 barátnöm se akivel megbeszélhetném a problémáimat.És nem tudom h vezethetném le a feszültségeket amik halmozodnak bennem.Kérlek segítsetek!
2010. ápr. 21. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Főzés? Naplóírás? Kötés? De ha van egy icipici vésztartalék, akkor sedatif pc homeós bogyó (20 szem 1000 ft). napi 3x2 van ráírva, de én se vagyok kő gazdag, úgyhogy ha napi 3x1et v. 2x1et szopogatsz el, az is segít!
2010. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
menj futni, egyedül - majd a parkban csatlakoznak hozzád előbb-utóbb, barátokat is találsz
2010. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen.:)Kötni nem tudok a fözés nem köt le igyekszem gyorsan túl esni rajta.A napló irás nem rossz lehet megpróbálom és ha esetleg lesz 1000 ft-om akkor veszek olyan homeos bogyót.:D
2010. ápr. 21. 18:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Vidéken élek és nincs park söt általában a futókat hülyének nézik viszont nem messze van 1 kis tó lehet kipróbálom:DKöszi h észrevettetek és a tippeket:D
2010. ápr. 21. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:
kezdj el futni, előbb-utóbb valaki vidéken is csatlakozni fog, mert látja, hogy te nem hagyod magad hülyének nézni ;) - a tópart meg még jobb is, mint egy park :)
2010. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tornázok, a végére annyira kidöglök, hogy nincs kedvem filózni.
2010. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia,a futás nagyon jó,az én lányom is kilenc hós,szopik még,nem ment a tej kárára.Én úgy csinálom,hogy a mobiltefonomon van rádió,fülhallgató bedug és erre futok.Irtó klassz,szerintem egy próbát megér.
2010. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. ápr. 21. 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Este (a baba lefektetése után) lazításképpen áztathatnád magad egy kád vízben (ha teszel bele levendula olajat, az még jobb, mert az kimondottan az idegek megnyugtatására van). ;)
2010. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sedatif PC homeopátiás készítmény. lehet szedni szoptatás mellett, nekem használt
2010. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!