Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfogadható hogy egy tartós...

Elfogadható hogy egy tartós beteg kisiskolás hiányzik az iskolából, mert alapítványi segítséggel elmehet a családjával egy gyógyszállóba?

Figyelt kérdés

A gyógyszállodában TB támogatottan szakorvosi vizsgálat és kezelések.

A tanszereket vinnénk magunkkal.


2016. szept. 8. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi időre?

De ha kell a gyógykezelés akkor kap orvosi igazolást úgyis és nem kell az igazgatótól engedély.

2016. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elfogadható. Az igazolást gondolom vagy a gyerekorvostól kéritek, de ha vizsgálatok, kezelések is lesznek, lehet ott is adnak. Erre mondjuk kérdezz rá előtte.


"A tanszereket vinnénk magunkkal." Én csak akkor vinném, ha a tanároktól megkapjátok előre a tananyagot, és tényleg foglalkozni tudtok vele. Ha nem, akkor inkább hagynám, hadd pihenjen, élvezze a gyerek. Majd bepótolja.


Mennyi ideig lennétek távol?

2016. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze kap orvosi igazolást, de attól félek, hogy mégis probléma lesz belőle ha dicsekszik.

Egy hétről van szó.

2016. szept. 8. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy lenne olyan tanár vagy igazgató, aki ne értené meg a helyzetet, és belekötne.

Mondjuk titkolni nem kell, és akkor nem lesz belőle gond, ha dicsekszik a gyerek.


Nekem pl. két hetes bentlakásos megfigyelésen volt (akkor diagnosztizálták, hogy tényleg ADHD-s, vagy sem), és nem volt belőle gond a suliban.

A gyerek is "dicsekedett" mert neki olyan volt, mint egy tábor, és jól érezte magát.


Nem hinném, hogy nálatok ebből gondot csinálnak.


A tananyagot mindenkinek pótolni kell, ha hiányzik, akkor is, ha pl. három hétig influenzás. Akkor sem tud mit tenni a tanár ellene.


A tanszereket jobb szerintem vinni, naponta kétszer fél órát, ha leülsz vele, már nem lesz lemaradva. Én inkább tanulnék vele ott is kicsit, mint hogy utána két hétig küzdjön, mert elmaradása van a többiekhez képest.

2016. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!