Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek boldogtalanabbak...

Szerintetek boldogtalanabbak azok a nők akiknek nincs gyereke? Például ha már nem is akarja, hogy legyen

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem két nő/ember "boldogságfaktorát nem igazán lehet összehasonlítani.

"nem akarja, hogy legyen neki".

Amíg el nem éri a klimaxot a nő, addig tulajdonképpen meggondolhatja magát, és a technikának köszönhetően akár még később is.


Szóval nehéz ezt is megmondani, hogy mikor van az a pont, amikor "elment a vonat".


Az a kérdés, hogy minden nő a saját maga számára hogyan tudja megválaszolni a kérdést.


Mi szerettünk volna a férjemmel, és megadatott. Ezért nem győzök hálás lenni, mert sok ismerősöm van, aki nagyon szeretne, de nem jön össz neki.


És olyat is, aki a társát nem találja hozzá.


Sok féle felállás van, van aki elégedett/boldog, és van, aki nem.


Bizonyossággal megmondani, hogy valaki boldogtalan, akinek nincs, csak akkor tudom, ha ő maga mondja nekem.

Kívülről nem szoktam "megítélni" az embereket ebben a kérdésben.

2016. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én olvastam egy nagy igazságot. a boldogságot nem mástól kell várni, mert az belülről jön.


vannak emberek akik élvezik az élet minden pillanatát, extrovertáltak és sokat nevetnek. ők a dackorszakot is jobban bírják és a gyermekekkel is szívesen elvannak.

van az a típus, aki mindenen halálra aggódja, meg idegeskedi magát, állandóan zűrt csinál magának.

ő a gyermek mellett sem fog változni, csak leheletnyileg minimálisan, de nem lesz soha örökmosolygós jókedvű.


szóval a boldogság abszolut nem gyerek, vagy társ, vagy társadalom függő.

van aki csórón boldogabb, mint pl egy szerelmi csalódott gazdag, van, aki egyedül 3 gyerekkel boldogabb, mint egy férjezett depresszív egy gyerekes. stb.

2016. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán a Maslow piramis kicsit tud segíteni megérteni
2016. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem senki nem tudja megválaszolni... Talán nem hiányzik neki, talán később fog és megbánja hogy nincs gyereke. Lehet nem tudja milyen sok boldogságot, örömet ad egy gyerek igy nem is hiányzik. Egy biztos, nem hittem magam anyatipusnak, sokáig nem vágytam rá, és most mégis boldog anyukája vagyok egy 1 éves gyönyörű kisfiúnak. Sok boldogságtól estem volna el ha nem lenne. Ha nem lenne gyerekem nem tudnám mennyitől igy azt sem hogy hiányozna-e. De igy azt mondom sajnálom ha valakinek nem lesz, még ha ő boldog is mert ő nem tudja mit hagy ki. Azt meg hogy megbánja-e valakinek hogy nem lett...ezt egy idősebb nő tudja csak megmondani.
2016. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!