Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt pelenkát hogy oldjáto...

Használt pelenkát hogy oldjátok meg, ha nincs hiper szuper 20 ezres kukátok? Help legyek repkednek!

Figyelt kérdés

sima panel, ill társasház, le kell vinni a szemetet.

az otthoni szeméttároló a konyhai szekrény (fából kézült)a szagokat is beszívja magába, pedig Domestos Cif, maró ecet, már mindennel súrolom egyszerre és rendszeresen.

eddig minden működött, babakorában egy gond nem volt, sűrűn viszem le a szemetet.


de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy a napokban miért jönnek legyek!!?? mit csinálok rosszul? agyonsuvickoltam a lakást, és mégis. már csak a falak, ajtó, ablak maradt ki. ilyet?


2016. szept. 13. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A legyek azért repkednek, mert jön az ősz, és húzódnak a melegre. Amíg még panelban laktunk, a nyugatra néző jó meleg ablak alatt, a függöny mögött sorakoztak a berepülő, majd pacskert feldobó őszi legyek... :P
2016. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Az elso gyereknel kaptunk speci kukat, a legfoslegesebb dolgok toplistajan van nalam, gyakorlatilag sose hasznaltuk.

Uzsonnazacsit vettem, minden kakis pelenka abba csomora kototten szinte legmentesen csomagolva elkotve megy a sima szemetesunkbe (aminek teteje van es szekrenyben is van) es alap, hogy meg aznap, de leheto legkorabban a rendes kukaba is kikerul.

Nem hinnem, hogy a kakis pelenkak miatt lennenek nalatok legyek, akmor nagyon durva lenne a helyzet 😊

2016. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Tescoba kb.300 ft az illatosított pelekazacskó.

Belefér egy kakispelus,amit megcsomózok így megy a kukába. És így nem bűzlik a lakás, míg leviszem.

2016. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem van egy AngelCare pelenkatároló kukám.Szívesen Neked adom INGYEN!De tényleg!Merre laksz?

Ha ez nem opció,azt tudod tenni,hogy veszel pelenka tartó zacsikat(DM,Rossmann,Müller,Tesco,Auchan)is árul ilyet,általában 100 db-os,az ára 4-500 ft körül van.Ezek illatosított kis zacsik.

Ha ebbe teszed kibír pár órát.Higiénikus,és diszkrét.

De az ajánlatom még mindig áll!Írj privit,nyugodtan!

2016. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanazt tudom írni mint a többiek. Első gyereknél még használtuk az angelcare pelenkakukát, de drága bele a betét. így hát mindig veszek pici uzsonnazacskókat, és abba csomagolom a pelust. teljesen légmentes, szagtalan. Nem evidens amúgy??
2016. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
A 4. vagyok.Én imádtam a kukát,de a legkisebbem 4 éves,több baba nem lesz,így funkcióját vesztette.Tényleg nem olcsó a bele való zacsi,de sokszor van akcióban,multipakkban(3 db-os csomagolás).
2016. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk már nincs pelenkás de idény nyáron 2x teli volt konyha kövér legyekel .nem tudom hogy hogy jötek be .kitakaritotam ,kuka kimosás is meg volt illetve sürü fujos tisztitoval lefujtam öket ,és kész.
2016. szept. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
A pelenka a tartalmával és a popsitörlőkkel együtt megy egy szemeteszacskóba, amit utána becsomózunk. Ha van erkély, tedd ki oda, amíg nem tudod levinni a kukába.
2016. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején mi a használt pelenkákat, popsitörlőket, nem a sima szeméttárolóba tettük, hanem volt egy külön erre a célra hasznosított fedeles vödör, amiben volt 2 db. szemeteszsák (hogy jobban zárjon, és ne jöjjön ki a szag), és abba gyűjtöttük, aztán összecsomóztuk és levittük. Sosem volt baj sem a szaggal, sem legyekkel.
2016. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van most "hiper szuper 20 ezres kukám" (mondjuk csak feleennyi volt), de összesen talán ha két kazettát vettem bele, utána meguntam, és sima kukászsákot teszek bele, szóval így nem több, mint egy drága, de hótt egyszerű kuka :D De amikor a nagyobbik gyerekem volt kicsi, akkor nem volt pénzem drága pelenkakukára, és akkor sem repkedtek a legyek. Vettem egy teljesen egyszerű, fedeles kukát, és abba dobtam a pelenkát, természetesen szépen összecsomagolva dobtam ki, így már eleve nem is szaglik annyira, utána bele a kukába. 1-2 naponta viszem/vittem le a pelusokat, sose volt pelenkaszag, nem jöttek rá a legyek. Illetve most vannak legyeink, de nem a pelenkára jönnek, hanem csak úgy. Város szélén lakunk, tőlünk nagyon nem messze már szántóföldek vannak, meg kertek, és ha trágyáznak, akkor azt sajnos mi is érezzük, és ilyenkor a légy is több.
2016. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!