Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alvós állatkát milyen módon...

Alvós állatkát milyen módon lehet névvel, telefonszámmal ellátni?

Figyelt kérdés

Sajnos a kislányom már ezerszer elhagyta a macikáját, ami nélkül képtelen elaludni. Eddig szerencsénk volt, mert mindig megtaláltuk, vagy utánunk hozták. Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, ha egyszer tényleg elhagyjuk.

Gondoltam már rá, hogy valamiféle hímzéssel, vagy rávasalható címkével megjelölném a macikáját a telefonszámunkkal, ha mégis elhagynánk, legyen esély, hogy visszakapjuk.

Esetleg valami jó ötletetek nincs erre az esetre?

Tényleg nagyon vigyázunk macikára, csak sokszor előfordul, hogy a babakocsiban ülve elhajítja ha dühös, vagy éppen megfeledkezik róla. Örök rémálom ez nekünk a férjemmel, hogy macika nehogy elvesszen.



2016. szept. 18. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hímzés szerintem a legjobb ötlet, a vasalható címke nekem nem jött be, mosást nem sokáig bírta.
2016. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Próbálj meg még egy állatkát adni neki.
2016. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A cetlit levágtad a plüssről? Arra nem fér ki?

Vagy nem opció, hogy rögzítsd a babakocsira?

2016. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nyakkendőt, masnit, vagy nyakörvet a nyakára, és abba beleírva, belehímezve.
2016. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Keresnék valakit, aki szépen tud hímezni és belehímezné. Vagy hívezzétek bele egy kis ruhacimkébe és azt rá lehet varrni a macikára. Vagy lehet a macira adni egy sállat, nadrágot, amibe bele lenne hímezve.
2016. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy pólót a macira, abba bele lehet írni.
2016. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyakörv fonalból, biléta papírból. Még a plüssállat neve is ráfér, csak a papírbilétára celluxot kell tenni.
2016. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a cimkére írtam rá. Ha nincs cimke, varrnék rá egyet és arra írnám.
2016. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy kedvencből mindig beszereztem még 2 ugyanolyat....
2016. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem is a nyakörv/kendő a legjobb, legcukibb. arra akár alkoholos vagy textilfilccel is rámehet a név. 1-2 öltéssel a döghöz (bocsánat... nálunk ez a neve :o :)) rögzíteni és ennyi.

mondjuk a mienknek gumis a nyakörve, mert napról napra változik az ovis alvósdög.

2016. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!