Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Plüss állatkát vehetek egy 2...

Plüss állatkát vehetek egy 2 éves fiúgyermeknek? Vagy inkább mást? Ha mást, mit?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok otthon ajándékozásban ilyen kisgyereknek. Ruhája, stb. megvan, ezért gondoltam egy játékra. Plüssfigurának általában szoktak örülni.


Nem akarom azt sem, hogy hivalkodó legyen, sem olyat, ami törékeny, stb.


Már ki is néztem egyet neki.


2015. dec. 5. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó ajándék egy kétévesnek :)
2015. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16 hónapos gyerkőc anyukájaként azt mondom, hogy inkább egy mesekönyvet vegyél neki, mint plüssöt.
2015. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyobb gyerekeknek én is inkább könyvet szoktam ajándékozni. De egy kétéves kisgyerek nem jobban örül annak, amit bármikor a kezében tarthat, és nem csak más olvas fel belőle, stb.? Én inkább játékra gondolok most.
2015. dec. 5. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak kemény könyvek, amiket ő is lapozhat és nézegethet. Nálunk a plüssök csücsülnek a polcon és feleannyira sem izgatja a gyereket, mint pl. egy állatokkal teli, színes könyv.
2015. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A plüss többnyire értelmetlen porfogó.

2 évesnek én böngészőt vennék, olyan könyvet, amiben tematikus ábrák vannak, szöveg nélkül.

Ilyesmit:

[link]

2015. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hm... nagyon hajlok a könyvek felé most már ilyen kisgyereknek is, megismerve a lehetőségeket!


Az is igaz, hogy a plüss hamar válhat porfogóvá, ami ártalmas is lehet. Míg, ha a könyvet megunja, könnyebb megvédeni, majd később tisztán újra elővenni.


Meg egyébként magam is könyvpárti vagyok más korosztályokban! :)


Köszönöm szépen a segítséget!!!!

2015. dec. 5. 22:52
 7/11 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, egyik sem játszott a plussokkel..vagy ha játszottak is, akkor 10 percnél nem tobbet. értelmetlen dolog.


konyv sokkal jobb. nem korai egy 2 évesnek, már egy 10 honapos is szivesen nézeget, lapozgat konyveket hisz annyiféle van.

2015. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!!!

Könyv lesz a befutó.

Szép napot kívánok mindenkinek! :)

2015. dec. 6. 10:15
 9/11 anonim ***** válasza:

vegyél mesekockát :) azt nagyon szokták szeretni :)


[link]

2015. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egy kétéves hogy tudná kirakni?

Egy könyvben pedig felismeri, hogy mit lát teljes képen.


De köszi a tippet! Még átgondolom.

2015. dec. 6. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!