Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menstruáció?

Szülés utáni első menstruáció?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem még szoptatok. Tegnap volt pár csepp inkább barnás valami. Ma reggel élénkebb szinű és kicsit több. Ezen kivül semmi arra utaló jelem sincs, hogy meg lenne.. Kinél,hogy zajlott első ilyenkor?
2016. szept. 19. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
8 héttel a szülés után már menstruáltam szoptatás mellett. Normál vér volt és be is állt egyből.
2016. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 héttel a szülés után történt. A gyerek iszonyú nyűgös lett (kizárólag anyatejes volt), persze ezáltal én sem voltam a topon, de nem is sejtettem, hogy ilyen korán újra vérezni fogok. Kicsit talán nagyobb mennyiségű vér jött, de egyáltalán nem görcsölt úgy a hasam, mint szülés előtt.
2016. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónap után jött meg előszőr, olyan volt mint a terhesség előtt
2016. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 5 hétig tartott a gyermekágyi vérzés 1 hét szünet és jött az első mensi. Pont 5 napig tart, mint előtte és be is állt 28 naposra. Szoptatni sajnos csak 6 hétig tudtam folyamatos pótlással.
2016. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!