Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sportoltok egyutt a gyermekeit...

Sportoltok egyutt a gyermekeitekkel, ferjekkel? Mennyit es mit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

együtt nem, mert lehetetlen.

ha a gyerek úszik, nekem kell fogni felügyelni (még kicsi)

ha én tornázok otthon, a gyerek csak játszik, apuka sehol(dolgozik)

férjem meg végképp külön sportol, mert nem vállalom pl hogy fussak lihegve utána, mert ő férfi, és én úgy nem bírom, vagy neki kellene mellettem galoppolnia.

2016. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Sportoltam a fiammal. Karate. Heti 2*.

Ő folytatta, én most babát várok.

2016. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szoktam mind a hárommal :)

Ha van aki vigyáz a gyerekekre, akkor együtt megyünk futni a párommal. Minden este futunk. Ha nincs, akkor az egyikőnk a futópadon, a másik meg elmegy futni. Ezt váltogatjuk esténként.

A házunkban van egy edzőterem, de ott csak a párom edz. Oda be szoktak járkálni a gyerekek és ők is "edzenek". Szóval ők is.

Én minden hétköznap du járok női edzőterembe, ahol fitness és ehhez hasonló órákon veszek részt. Ha véletlenül nincs akire hagyjam őket, akkor jönnek velem és tableteznek. De ez nem rendszeres. A nagyobb néha eljön velem konkrétan azért, hogy csinálja velem, de ez sem túl gyakori, mivel nem bírja még.

2016. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A parom fut a ket gyerekkel felvaltva,addig en vigyazok a masikra. En egyedul jogazok.Ha bekapcsolodnak a lanyok,elnyafizzak v ram fekszenek:)
2016. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Áh, felejtős. Mióta megszületett a lányunk (most 4 éves), azóta egy sima kirándulás is csak nyűglődés és hisztik sorozata :(((
2016. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!