Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A vakáció idején minden nap...

A vakáció idején minden nap törekedtek programra, hasznos elfoglaltságra iskolás gyermekeitekkel, vagy lesznek átlagos, pihenős napjaitok?

Figyelt kérdés
Pl.: olyanokra gondolok, hogy a sport nem maradhat ki, esetleg olvasás, ilyesmi.

2016. jún. 15. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyár azért nyár, hogy ne legyenek elvárások. Pihenőidő. Nem pakolom tenni tennivalókkal. A sport sem kötelező, épp ezért szívesen mozognak, játszanak. Olvasni is szeretnek, és nem azért, mert muszáj. Épp ezért nem értem miért kellene nekem törekedni programszervezésre, ha hagyunk teret és időt, feltalálják magukat amúgy is.
2016. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Bele is zakkannánk, ha minden napra ki kéne valami kreatívat találni neki. Minden nap ki fogunk menni szaladgálni, nyilván el fogunk menni erre-arra, de nem lesz agyonszervezve a nyár.
2016. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi igen, de nekunk konnyu dolgunk van. Egyreszt a ferjem itthonrol dolgozik, masreszt egy fovaros belvarosaban elunk. Rengeteg a lehetoseg (nekem pl kimenni egy parkba is program), es rengeteg bennunk az akarat!:)
2016. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi felnőtek dolgozunk ők meg itthon pihenek.
2016. jún. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!