Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tovább anyagiakban, ha...

Hogyan tovább anyagiakban, ha az egyedülálló anya összejön a "magántanárral"?

Figyelt kérdés

Gyerektorna, gyerekfelügyelet, kb mindenes magántanár/szitter, szinte/relatíve olcsón, akinek szüksége is van pénzre, de van munkája ezen felül. Jövőkép, célok közösek, szerelem talán alakulgat.(?)


Hogyan lehet így párkapcsolatot jelenleg csak elméleti szinten, elképzelni?

Fizet az ember a saját párjának..?

Vagy közös kassza miatt elvárható lenne mindez ingyen? Vagy keresni "kell" másik tanárt?

Vagy párkapcsolat ne is alakuljon..?


2016. szept. 26. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Hmmm.... Az uram sportban utazik. Ha elviszi a gyereket biciklizni, nem fizetek neki. De mivel a néptánchoz nem ért, azért inkább fizetünk egy szakkörön. Most szakítanom kéne vele? o.O

Micsoda hülye problémakör.........

2016. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Erdekkapcsolat?
2016. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem a saját gyereke...
2016. szept. 26. 21:10
 4/17 A kérdező kommentje:
2. Hogy érted, hogy érdekkapcsolat?
2016. szept. 26. 21:11
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom te vagy a magantanar bar nem valami egyertelmi a kerdes. Te is kapsz dolgokat a notol, szerintem adhatod ingyen a szolgaltatasaidat.
2016. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem. O egy egyedulallo anyuka.
2016. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hm..szerelem pénzért..


Szóval ebből semmi normális nem születhet kezd úgy kinézni..

2016. szept. 26. 21:28
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Miert nem hagyod, hogy a ferfi kezdemenyezzen?
2016. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne alakulhatna?? Nem értem. Ami időt szívesen tölt a magántanár a gyerekkel, az ingyenes. Ami meg már pénzkiesésnek számítana, arra kéne keresni a gyerek mellé mást, illetve a tanárnak fizető családot. Nekem így lenne logikus, bármelyik szerepbe is képzelem bele magam. Anya helyében örülnék ha a pasi foglalkozna a gyerekkel, de azt nem várnám,h pénztől essen el emiatt - tehát h 1 az 1ben ingyenessé válna, amiért eddig fizettem. De nem szívesen fizetnék a pasimnak - még barátnak is fura. Ha a tanár lennék, nem hagynám a gyereket teljesen másra, de jelentősebb összeg kiesése sem jönne jól.

Remélem érthető voltam. A lényeg,h ez nem az a szitu, ahol ne lehetne megoldást, kompromisszumot találni.

2016. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nincs semmiféle kezdeményezés. csak elméleti az egész.
2016. szept. 26. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!