Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, hogy...

Egyedülálló anyukák, hogy oldjátok meg az anyagiakat?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzből kell gazdálkodnotok? Mennyi a kiadásotok? Saját házban/lakásban laktok? Van hiteletek? Kaptok gyerektartást? Milyen a munkaviszonyotok? Tudtok alkalmazkodni az ovi nyitva tartásához? Egyéb segítségetek van? És őszintén így is tudtok minőségi életet élni? Köszönöm a segítséget

2016. jan. 3. 06:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Senki?
2016. jan. 3. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Én minden bizonnyal egyedülálló leszek. Piszkos rossz és érzelem mentes kapcsolatunk van a párommal. A munka miatt abszolút elhanyagolt, de nagyon.

Albérletben lakunk, esélyem nincsen egyedül kifizetni, mert 85.000 plusz rezsi. Ehhez képest, a bevételem kb. 100.000ft. Biztos adna pénzt, mert a gyerekét nagyon szereti és nem szemét.

Havi 100.000 tőle is számíthatnék.

Na de...

Kifizetek esetleg egy olcsóbb albit, ami kb 70.000plusz rezsi, tehát kb 100.000 a lakás mindennel. Marad 100.000.. Na jó,maradjon 150, mert keresek más melót.

Abból együnk/öltözködjünk.. Hát.. Elég rosszul hangzik....

2016. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi 150ből éltünk albiban 2en. Kb 80-100 az albi. Nagyon nagyon nehéz. Ja és semmilyen tàmogatàsra nem voltam jogosult. Erre mondom én hogy ez a rendszer szar.
2016. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nem semmi....:-(

Szégyen, hogy az egyedül maradt anyukák totál meg vannak lőve.

2016. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

123 ezer ft bevétel (bér,csp,adókedvezmény) 50.000 gyerektartás.Ez összesen kb 173.000 Ft amiből a rezsi 50-60 ezer havonta,hitelem nincsen,saját tulajdonú ingatlanba lakom. Ápoló vagyok,két műszakos munkarendben,anyukám segít heti 1-2 alkalommal az oviból elhozni,többit megoldom.

Nem érzem azt hogy rossz lenne,egyrészt mert már nem hazudik senki a képembe és nem csal meg két havonta amitől a közérzetem egyértelműen jobb,kiegyensúlyozottabb vagyok,türelmesebb,illetve hiába volt akkor több a pénz mégis több ment el mert ex elherdálta.Én beosztom,spórolok,szerencsére megy is a dolog.Fáradtnak fáradtabb vagyok és bizonyos dolgok rám hárulnak a ház körül ami eddig nem,de többnyire amúgy is mindent én oldottam meg (voltam kénytelen megoldani)

2016. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
14%
2-es, es teszel is azert hogy jobb legyen a kapcsolatod/hazassagod? Sopankodni a legkonnyebb. En 8 eve elek egyutt a felesegemmel nekem sem konnyu, de teszunk a kapcsolatunkert. Heti kb 3-szor jatszunk vmit, neha elmegyunk kirandulni, neha en szuleimhez megyunk neha ovehez. Neha filmet nezunk v csak egy jot szexelunk. Egy kapcsolat is olyan mint 1 munkahely aki beleszarik az ne sokat varjon cserebe...
2020. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*nekunk (lehetne egy javitasi funkcio)
2020. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!