Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legerdekesebb program az...

Mi a legerdekesebb program az ovodatokban, iskolatokban?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ebéd.
2016. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ hogy a gyerekszemszögéből nézzük vagy a felnőttekéből:


nálunk: nálunk ilyenkor ősszel van a zöldség.gyümölcshét-ilyenkor azon a héten valamit csinálnak abból az adott zöldségből gyümölcsböl. van Márton nap.ilyenkor kis műsort adnak elő,előtte napokban lámpásokat csinálnak amiben mécsest raknak meggyújtanak és megyünk egy kört az ovi körül.

Van bábszinház néha. nem rég voltak kirándulni,és elmentek egy pékségben is megnézni mi hogy készül.

Van februárban kiszebáb égetés (télűző)-ilyenkor kis műsor van. ezeken kívül: karácsonyi ünnepség,anyakáknapja,gyereknap,különböző ünnepségek (pl:márc 15.) és tartanak 2-3 havonta délutánonként kézműves napokat-ahol a gyerekekkel együtt a szülők készíthetnek dolgokat.


Iskolában a szokásos ünnepélyek,családi sportnap,gyereknap,kirándulás


A gyerekek szempontjából biztos a gyereknap a nyerő.meg ha színházba mennek

Én meg az anyáknapját szeretem,vagy bármit amiben szerepelnek

2016. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Harmadikos a fiam, az osztálykirándulásokat eddig mindig nagyon várta, aztán mindig úgy jött haza, hogy nem volt valami jó. Pl. tavaly év végén voltak élményparkban, de mondta, hogy pont a legkirályabb részét, a csúszdaparkot nem használhatták egyáltalán. Megértem, 26 gyerekre ott figyelni nem egyszerű, de mi is voltunk már ott, és igazából nem veszélyes, jó buli nagyon. És ott tényleg ez a lényeg, úgyhogy így nem vittem volna oda egy egész osztályt, ha pont a legjobb dolgokat kell kihagyniuk.
2016. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk elég sok program van, és mindig igyekeznek tartalmas műsorokat szervezni, úgyhogy nehéz választani.

Hétfőn akadályverseny volt: ügyességi és műveltségi feladatok vannak az ellenőrző pontokon, és közben kirándulnak is az erdőben.

De van még a Márton napi fáklyás felvonulás, karácsonyi műsor, adventi vásár, farsang, húsvéti sokadalom, gyereknap, és az osztálykirándulások. Ezek többségét a suli és az ovi közösen finanszírozza és szervezi, a szülőknek rendezett bálok belépőjéből, és ha van büfé, azért ott is van bevétel rendesen. :)

Szoktak lenni bábelőadások, fellépők, ugrálóvár, stb.

2016. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!