Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem élek a párommal már két...

Nem élek a párommal már két éve és külföldre szeretnék költözni a gyerekekkel viszont ebbe a volt párom nem egyezik bele de a felügyeleti jog az kizárólag csak nálam van mit tudok tenni hogy külföldre tudjunk költözni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Felkeresel egy ügyvédet, a papírokkal, felvázolod a helyzetet, és jogi tanácsot/segítséget kérsz tőle.
2016. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel indokolja?
2016. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló:igazából szinte tök mindegy,hogy mivel indokolja.Ha nem egyezik bele,és úgy viszi el,nagy bajba kerül az Anyuka.
2016. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azzal indokolja hogy az ő gyerekei is és látni szeretné őket pedig hát nem nagyon jár őket nézni még a lathatast sem tarja amit a gyámügy kijelölt neki!! Mert a mostani párja nem hagya hogy néze a gyerekeinket
2016. szept. 29. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.nem veletlenul kerdeztem.Mi ugy oldottuk meg (uez a szitu) hogy a kethetente 1 nap lathatast lecsereltuk havonta egy hetvegere.Egyik honapban mi utazunk haza,masik honapban o jon ki egy hetvegere.Igy alairta es tartjuk is kovetkezetesen.


Ha az elettars ilyen,nem valoszinu h ezekkel a feltetelekkel elengedne a parodat kulfoldre egy-egy hetvegere.Csak gondoltam felvetem mint opciot.

2016. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2.valaszolo



Volt már ilyenről szó már beszéltem neki erről még az utazás költségeit is álltam volna neki de nem megy bele akkor sem, de ő csak jöhet nézni a gyereket elvinni nem viheti el még!

2016. szept. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!