Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4. éve vagyok itthon, sokszor...

4. éve vagyok itthon, sokszor nincs kedvem a gyerekekkel játszani, inkább magamban szeretnék lenni. Több segítséget elfogadok, hogy egyedül lehessek. Ez nagyon önző dolog?

Figyelt kérdés
Még egyik sem ovis, nagyszülőkkel szoktak lenni, hol az egyik, hol a másik nagyszülővel. Szeretik, egy -egy nap 2 órát vannak náluk, addig én egyedül vagyok, élvezem a csendet. Ez nagyon önző dolog, ugye? Naponta 2 óra nélkülük. Elég nagy luxus, tudom :( Korábban nem is fogadtam el ennyire sok segítséget, de az utóbbi egy hónapban valahogy nincs lendületem a gyerekeimhez. Türelmem sincs, és kedvem sem sok, játszani. Elvágyom.
2016. jún. 27. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem luxus, nem vagy önző. Inkább azon gondolkozz, hogy ha van napi két szabad órád, akkor hová tudnál menni, hogy egy kicsit emberek között legyél. Fel kellene töltődnöd, hogy aztán újult erővel tudj foglalkozni a gyerekekkel.
2016. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valahogy nem vágyom emberek közé. Olvasok, nyelvet tanulok, zenét hallgatok, vagy csak csendben főzök, takarítok. Boldogabb nem leszek tőle, ez igaz. De jó, hogy nem kell figyelnem senkire, megszűnik kicsit az a feszültség, hogy melyik hol van, mit csinál, miért sír, miért nem sír, mi a következő "napirendi pont", haladni, tenni a kötelezőket.. tudod. Csak úgy lenni.


Csak úgy érzem, hogy picit eltávolodtak tőlem, ami gondolom, normális is lassan a nagy 3 éves, (terhesen már itthon kellett maradnom vele, veszélyeztetett voltam). Csak akkor is olyan fura, hogy "eltávolodnak" picit.

2016. jún. 27. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy önző.

De azt ugye tudod, hogy piszok nagy mázlista vagy? :D

2016. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Menj vissza dolgozni, igencsak depresszió jeleit is ki lehet olvasni soraiból...
2016. jún. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg a szabadidőd. Ha otthon vannak, tölts velük minőségi időt. Hamar elrepülnek az évek.
2016. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy masszíroztatásra, vagy menj el úszni-szaunázni azt is lehet egyedül és a víz energiája megtölt.
2016. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!