Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri megvenni?

Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdemes pihenőszéket venni? Ha igen, milyet? Linkelnétek/mutatnátok pihenőszékeket? 2hónapos a baba.
2016. szept. 29. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
mivel hónaposan már próbálkoznak oldalra fordulni, szerintem felesleges passzív helyzetbe kényszeríteni, és úgy rémlik 20 perc lehet a max is naponta, ahogy autóshordozóban is elvileg 20 percenként kéne kivenni, pihenni, amit senki nem tart be.
2016. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
*3 hónaposan
2016. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy nagyon egyszerű, nem ringatós pihenőszékünk volt, és szerettük, mert jól tudott belőle nézelődni a fiam. Plusz amikor elkezdtük a hozzátáplálást 6 hónaposan, még nem ült magától, ezért a pihenőszékben etettük. Egész picinek meg szerette nézegetni a belógó játékokat meg próbálta hintáztatni magát.


Nekünk ilyen volt:

[link]


Szerettük, 1 év garancia is volt hozzá!

2016. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nünü87 ***** válasza:
100%
Mi kaptuk de azt hiszem a Brendonból van és kb 15 ezer az ára. A lányom nagyon szereti. Zenél és rezeg is ha bekapcsolom de már nem kell neki hogy zenéljen meg rezegjen. Most hat hónapos de még mindig napi szinten használjuk és nagyon szereti.
2016. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat érdemes venni amit 18kg-ig használható. Később már hintaszékként tudja használni.
2016. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyenünk van, 3 hetesen kapta, 6 hónapos koráig használtuk. Utána kifordult belőle. Őszintén szólva, ha nem kap ajándékba, én nem vettem volna, mivel a babakocsink hordozója is ringatható.

[link]

2016. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Èn nem vettem volna, de kaptunk egy rezgős, zenèlőt. Kètszer sikitofrászt kapott mikor bekapcsoltam a rezgő funkciót. Harmadszor már attól sirva fakadt, hogy beletttem. Igy nekünk nem jött be. Rokonnak továbbajándèkoztam, ők szeretik.
2016. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szegény, megijedt tőle, sajnálom.

Rendeltem végül, remélem nekünk beválik és nem fog megijedni tőle..nagyon szeret nézelődni és a közelemben lenni, szinte egész nap.

A mi hordozónk is ringatható, de nem az igazi, nagyon nehéz és szinte ül benne a gyerek, elég kényelmetlen neki.

Sok oldalon olvastam, hogy nagyon szeretik a babák, de az utolsó 2 kommentet olvasva..remélem nem bánom meg, hogy megrendeltem.

Köszi a válaszokat! :)

2016. szept. 30. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!