Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Etel, Etelka névről vélemény?...

Etel, Etelka névről vélemény? Adnátok kislánynak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 07:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
44%

Jelenleg nem számít divatosnak ezért sokan borzalmasnak tartják.

A divat viszont változik, ezt bizonyítja hogy régen meg ez volt a divat.

Szerintem beleillik amúgy a Zorka, Dorka, Panka, Janka stb. becézett nevek közé.

Azt válaszd ami neked tetszik.

2016. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sem tetszenek,de nem ezért nem adnám.Legyen már saját neve,ha egyszer külön személy.Ne a nagyanyádról nevezd el.Utálni fogja.Én Kati vagyok,ahogy anyukám,nagymamám,nagynéném,de még az unokatesóm is.Nagyon király egy karácsonyi ebédnél,mikor ott van Kati,Nagy Kati,Kati mama,KisKati meg Katika,Katóka.Akkor is ha már meghaltak az öregek,ne az legyen az első mikor kimondod a nevét,hogy "jé,nagyiról nevezted el,hasonlít is rá a kis drága",aztán felnőve totál más személyiség lesz,akkor meg azt fogja kapni,hogy"bezzeg a dédi nem volt ilyen önfejű,hiába így hívták".Ezek csak példák,amiből rengeteget tudnék sorolni.Saját nevet adj!
2016. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
34%

21es, miért olyan nehéz elképzelni, hogy nem azért tartjuk borzalmasnak, mert jelenleg nem divatos név?

én örök életemben borzalmasnak tartottam, és nem szeretem a Hanna, Lea, Kata, Zoé, Zorka, hasonló vonalat sem.

Ugyanígy nem tetszik pl. a Gyöngyi név se, se a Györgyi, 10 évesen se tetszettek, most se.

2016. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hát elég ódivatú név, én nem adnàm de amúgy vállalható név p
2016. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Az én nagymamámnak is ez volt a neve:) Etelka. Én nekem tetszik ez a név és szerettem volna második névnek adni!

A Párom tiltakozott. Időközben egyébként én is átgondoltam és nem ez lett a neve,sőt második neve sem lett!

Nem bántam meg, hogy nem adtam!

2016. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Etelről a Csengetett Mylord? c. sorozat szobalánya jut eszembe,akit Ivy Teasdale-nek hívtak,de Lady Levender "átkeresztelte"....szóval kizárt.Az Etelka szintén kizárt.
2016. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!