Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó ötlet...

Szerintetek így jó ötlet ajándékot venni egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy beviszem a játékboltba és amit kiválaszt megveszem neki szülinapjára. Persze bizonyos kereteken belül. De lehet akkor már nem lesz meglepi neki. De nem szeretnék úgy járni mint karácsonykor, hogy megvettem az adott játékot mert eddig tetszett neki, szeretett vele j@tszani aztán amikor megkapta 2 napig érdekelte.
2016. okt. 3. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó nagy baromság.

1. Egy hároméves gyereket kb minden csak két napig érdekel.

2. Fix, hogy a gyerek nem "bizonyos kereteken belül" fog magának választani. Így vagy csalódik, vagy fizetsz, vagy szerencséd van és olcsót választ.


Anyám mesélte, hogy annak idején nejlonzacskókkal és ruhacsipeszekkel szerettem a legjobban játszani. A csipesz volt a fej, láb, kéz, a zacskó meg a ruha. Hidd el, a gyereknek alapból tökmindegy lenne, hogy hányszáz játéka van, elsősorban arra van szüksége, hogy kiélje a kreativitását és megkapja tőled a minőségi együtt töltött időt. Az már más kérdés, ha a szülő arra szoktatja, hogy állandóan kap valami újat. Akkor egy idő után el is várja, de mint látod, kezdeni nem sok mindent tud vele.

2016. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy. Egy ekkora gyerek már ezer dologra rábökik, amit szeretne, abból szerintem tudni kell a felnőttnek választani a keretein belül. (mi még nem lőttünk mellé egyik gyereknél sem) Egy gyereknek az az ajándék, hogy letépi róla a papírt, meglepődik. Ha kiválaszthatja a boltban majd néz rád utána, hogy akkor hol az ajándék :)
2016. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén nem tartom jó ötletnek.


Egy gyerek hajlamos arra, hogy többmindent válasszon és csak sírás árán lehet lebeszélni. Vagy még ő sem tudja mit szeretne, egyik percbe ezt, a másikban azt kér.


Itt minden azon múlik, hogy az általad kiválasztott játékot mennyire sikerül érdekessé tenni. Ha játszol vele, sztorikat találsz ki hozzá meglásd jobban a szívéhez nő és nem csak két napig tart a lelkesedés.

2016. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg, az oviban mivel jatszik legszivesebben.
2016. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek szerint akkor nem túl jó ötlet ez. Utolsó, még nem jár oviba, most fogja még csak kezdeni.
2016. okt. 3. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!