Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy kisfiúnak? Már vagy ötször átolvastam az anyaközvezhető neveket, de egyik sem fog meg úgy igazán! Hátha így sikerül valami jót találni! Varga lesz és már van egy Benettünk!

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 22:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Normális nevet akartam javasolni, de megláttam a Benettet. Hasonló unalmas divatnév : Marcell, Bence, Máté.
2016. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Donát, Zétény, Dominik, Botond, Milán.
2016. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Milán, Áron, Ármin, Márk, Dániel, Dominik
2016. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Bercel, Zeteny, Lorinc.
2016. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Balázs, Barnabás
2016. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Dusán
2016. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
kim dzsong un
2016. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Én Gábor vagyok, nekem szimpi ez a név :D. Egyébként pedig érdemes arra gondolni, hogy ne csak neked legyen kedvedre való a név, hanem később a gyerek is szeresse. Az ősmagyar nevekkel pl azért nem vagyok kibékülve, mert akivel eddig találkoztam és ilyen neve volt, annak mind fél óra a bemutatkozása. Én nem tartom hülyeségnek normális, hétköznapi nevet választani, amit esetleg normálisan lehet is becézni. Szerintem nem feltétlenül a névválasztásnál kell kiélni a szülőnek a kreativizmusát, de persze nem egyszerű döntés.
2016. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%
Nekem is egy Benettem van,ikertesója Levente.Nagyobb fiam Marcell.Tetszik és illene is "modernségben" a Benetthez a Miron.Szerintem nagyon szép név.Biztos nem adnek Bencét,Benedeket.Ebből mindből általában Beni lesz és gondolom ti is Benizitek a kisfiatokat.Egyébként visszatérve a Mironra én ha becézném Mirkó lenne(tudom ezt is lehet adni de a Mirkót már nem igazán lehet becézni,a Miri lányos).
2016. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak kedvenceim, ilyen pl a Dominik, Péter, Dávid vagy Dániel.
2016. okt. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!